Fast & Furious Crossroads znika ze sprzedaży niecałe dwa lata po premierze

Mikołaj Ciesielski
2022/03/30 07:55
2
0

Bandai Namco przyznaje się do porażki i decyduje się wycofać tytuł z cyfrowej dystrybucji.

Fast & Furious Crossroads znika ze sprzedaży niecałe dwa lata po premierze

Fast & Furious Crossroads, czyli samochodowa gra akcji oparta na licencji serii filmów „Szybcy i Wściekli”, zadebiutowała na rynku niecałe dwa lata temu. Już pierwsze recenzje dały nam do zrozumienia, że produkcja Slightly Mad Studios to jedna z najgorszych gier roku. Okazuje się, że do porażki postanowili przyznać się również sami twórcy oraz wydawca, firma Bandai Namco, którzy poinformowali o wycofaniu tytułu ze sprzedaży.

Zgodnie z informacjami przekazanymi w oficjalnym komunikacie, Fast & Furious Crossroads zostanie wycofane z cyfrowej dystrybucji 29 kwietnia. Deweloperzy podkreślają, że produkcja nie zniknie z kont użytkowników, a posiadacze cyfrowych kopii będą mogli ponownie pobrać tytuł w przyszłości.

Twórcy zapewniają również, że wszystkie DLC kupione przed 29 kwietnia także będą „nadal dostępne do użytku po tej dacie”. Gracze nie muszą też obawiać się o tryb sieciowy. W komunikacie poinformowano, że po wycofaniu gry ze sprzedaży serwery pozostaną aktywne.

Na koniec przypomnijmy, że Fast & Furious Crossroads zadebiutowało na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w sierpniu 2020 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Karanthir666
Gramowicz
30/03/2022 11:30

Ciekawe czy obniżą cenę pod koniec, czy będzie trzymała aktualny poziom, czyli 199 za podstawkę i 329 za wersję deluxe :D

Kafar
Gramowicz
30/03/2022 10:50

Pewnie trzeba było wykupić licencję.