Far Cry straciło dyrektora kreatywnego. Kolejna część może być grą-usługą

Maria Wawrzyniak
2021/11/15 13:20
0
0

Dan Hay – producent wykonawczy oraz dyrektor kreatywny serii Far Cry – po dziesięciu latach opuścił studio Ubisoft Montreal.

Jak podaje serwis Games Radar, Dan Hay – producent wykonawczy i dyrektor kreatywny serii Far Cry – opuścił studio Ubisoft Montreal po dziesięciu latach pracy. Deweloper sprawował pieczę nad rozwojem cyklu od czasów Far Cry 3. Na ten moment nie wiemy, gdzie będzie kontynuował karierę, aczkolwiek zapewnił, że nie zamierza całkowicie porzucić branży gier. Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez dziennikarza Jeffa Grubba z serwisu Venture Beat, zanim Hay opuścił Ubisoft pracował nad kolejną odsłoną serii, która ma być grą-usługą. Byłoby to na pewno całkiem sporą nowością.Far Cry straciło dyrektora kreatywnego. Kolejna część może być grą-usługąPytanie tylko, czy taka nowość spodobałaby się graczom. Informacja o grze-usłudze zdaje się odpowiadać temu, co gracze odnaleźli w Far Cry 6 – mowa o kodach QR, które zdają się sugerować tryb wieloosobowy w następnej części. Na ten moment nie otrzymaliśmy jednak konkretnych informacji. Pozostaje czekać.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Far Cry 6 zadebiutowało 7 października bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!