Fanowska kontynuacja Dark Souls z nowym zwiastunem. Znamy datę premiery

Radosław Krajewski
2021/06/26 15:10

Dark Souls: Nightfall to wyczekiwana przez wszystkich fanów serii fanowska kontynuacja, przynosząca kolejne światy wraz z bossami.

Fanowska kontynuacja Dark Souls z nowym zwiastunem. Znamy datę premieryNa miesiąc przed pojawieniem się Elden Ring, czyli kolejnej gry From Software, fani soulslike’ów otrzymają jeszcze jeden powód, aby powrócić do pierwszej odsłony legendarnej już serii Dark Souls. Gra otrzyma fanowską kontynuację, która została zapowiedziana w lutym bieżącego roku. Siedmioosobowy zespół od dłuższego czasu pracuje nad ambitnym modem, który jest już na zaawansowanym etapie produkcji. Prace idą po myśli producentów i właśnie udostępnili nowy zwiastun, który zdradzę datę premiery.

Dark Souls: Nightfall kontynuuje historię z podstawowej wersji gry, zawierając nową mapę świata, bossów do pokonania, a także usprawniony model walki. Twórcy obiecują szereg atrakcji dla fanów kultowej gry od FromSoftware, która zapewni kilka dodatkowych godzin zabawy. Modyfikację stworzono z myślą o jednym graczu, dlatego też fanowski dodatek uniemożliwi grze połączenie się z oficjalnymi serwerami. Nie można się temu dziwić, ponieważ Nightfall powstaje bez wsparcia FromSoftware ani wydawcy Bandai Namco. Na całe szczęście firmy nie zablokowały projektu i ten pojawi się już 21 grudnia tego roku.

GramTV przedstawia:

Dodatek Nightfall kompatybilny jest tylko z Dark Souls: Remastered. Twórcy początkowo planowali przenieść projekt również do podstawowej wersji Prepare to Die Edition. Niestety projekt okazał się zbyt ambitny, aby mógł zostać uruchomiony na starszej wersji gry. Sympatycy gry muszą więc zaopatrzyć się w zremasterowaną pierwszą odsłoną serii, aby cieszyć się fanowską kontynuacją.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!