Fani krytykują zakończenie 1 odcinka Tajnej Inwazji. Są źli za potraktowanie tej postaci

Radosław Krajewski
2023/06/21 17:00
0
0

Finał premierowego odcinka nowego serialu Marvela wywołał kontrowersje.

Przeglądając opinie fanów Marvela po premierze Tajnej Inwazji, można stwierdzić, że cały dyskurs serialu został zawładnięty przez dwie kontrowersje. O pierwszej z nich dotyczącej stworzenia czołówki Tajnej Inwazji przez sztuczną inteligencję pisaliśmy już wcześniej. Druga z kolei dotyczy już samej fabuły serialu, a konkretniej zakończenia, które nie spodobało się wielu widzom.

Fani krytykują zakończenie 1 odcinka Tajnej Inwazji. Są źli za potraktowanie tej postaci

UWAGA! Poniżej znajdują się spoilery dotyczące zakończenia pierwszego odcinka Tajnej Inwazji.

W finale rozgrywającym się w Rosji dochodzi do starcia Nicka Fury’ego z jego byłym protegowanym, Skrullem Gravikiem, który chce wywołać wojnę między Stanami Zjednoczonymi a Rosją, aby na zgliszczach świata ludzi wybudować nowy dom dla swojej rasy. Po zdetonowaniu bomb w centrum Moskwy i wywołaniu tym samym chaosu na placu pełnym ludzi, Gravik przemienia się w Nicka Fury’ego. Niczego nieświadoma Maria Hill podchodzi do niego, po czym zostaje trafiona kulą wystrzeloną z pistoletu, trzymanego przez nieprawdziwego Fury’ego.

Po chwili zjawia się prawdziwy Nick Fury, ale jest już za późno i widzimy, jak Maria Hill umiera. Potraktowanie tej postaci wstrząsnęło i zabolało niektórych fanów, którzy liczyli, że na końcu pojawia się scena, która wyjaśni, że prawdziwa Maria Hill nadal żyje, a zginęła kobieta-skrull, która przemieniła się w bohaterkę znaną z uniwersum Marvela. Twórcy nie zdecydowali się jednak na taką scenę, tym samym potwierdzając, że prawdziwa Maria Hill zginęła.

Widzowie są źli na Marvela, że dopiero co przywrócili bohaterkę, która do tej pory była na uboczu, a już postanowili ją zabić, aby zwiększyć stawkę wojny między dwoma zwaśnionymi ze sobą grupami Skrulli. Uważają to za tani zwrot fabularny, który nie ma żadnego sensu. Inni ubolewają, że Maria Hill nie otrzyma swojego własnego wątku w serialu, ani też nie poznamy szczegółów jej przeszłości. Wybrane komentarze znajdziecie poniżej.

ŻARTUJESZ SOBIE ZE MNIE, NIE MOŻESZ SKOŃCZYĆ W TAKI SPOSÓB, NIE WIERZĘ, ŻE MARIA NIE ŻYJE, CO TO KU*** MA BYĆ Skrull Fury ją zabija i jest to ostatnia rzecz, o której myśli, pozwę za to Marvela

Wczytywanie ramki mediów.

zakończenie nie było prawdziwe, to tylko żart

Wczytywanie ramki mediów.

PRZYWRÓCILI MARIĘ HILL Z POWROTEM tylko po to, by ją zabić w pierwszym odcinku????

Wczytywanie ramki mediów.

ktoś powiedział, że umarła, myśląc, że to prawdziwy fury ją postrzelił

Wczytywanie ramki mediów.

Nie uwierzę, że Maria Hill nie żyje, dopóki cały sezon się nie skończy

Wczytywanie ramki mediów.

NAT NIE WYSTARCZY!? KEVIN IDĘ PO CIEBIE

Wczytywanie ramki mediów.

ja, kiedy nie było sceny po napisach, wyraźnie ujawniającej, że martwe ciało to skrull

Wczytywanie ramki mediów.

Nie ma ku*** mowy, że w MCU zabito Marię Hill. Nie wierzę w to. Lepiej, żeby jednak nie umarła, albo przysięgam, że wywoła piekło

Wczytywanie ramki mediów.

Ja oglądając zakończenie pierwszego odcinka Tajnej Inwazji

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!