Fan Skyrima zrobił strażnika Białej Grani z pluszu. NPC mówi

DK
2022/08/08 17:40
0
0

Wyszło nawet schludnie.

Choć od debiutu The Elder Scrolls: Skyrim minęło już sporo czasu, tytuł nie został zapomniany. Przeciwnie – za sprawą twórczości fanów wciąż żyje własnym życiem. Media piszą sporo o różnych modyfikacjach, ale nie brakuje też ciekawszych kreacji artystycznych. Swego czasu pisaliśmy o słynnych słodkich bułkach, natomiast teraz ktoś pochwalił się na Reddicie gadającą maskotką inspirowaną NPC-em z gry.

Fan Skyrima zrobił strażnika Białej Grani z pluszu. NPC mówi

Użytkownik forum o pseudonimie Aragog83 zaprezentował na kanale Skyrima nagranie z pluszowym strażnikiem Białej Grani. Maskotka odzwierciedla ten rodzaj postaci w najdrobniejszych szczegółach. A do tego przemawia ludzkim głosem. Jak to wszystko wygląda – i brzmi – możecie zobaczyć – i usłyszeć – poniżej. Generalnie projekt wzbudza zachwyty w komentarzach. Ktoś pisze na przykład, że chciałby mieć całą serię takowych.

The Elder Scrolls V: Skyrim na Unreal Engine 5

TES V: Skyrim zadebiutowało w 2011 roku, co oznacza, że od premiery tego tytułu minęła ponad dekada. Niedawno pisaliśmy o wideo przedstawiającym wizję fana na temat lokacji na silniku Unreal Engine 5. Z kolei tutaj możecie zobaczyć, jak to wszystko wygląda, gdyby spojrzeć nań z trochę innej – izometrycznej – perspektywy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!