The Last Oricru na fabularnym zwiastunie. Zobaczcie nowe ujęcia z RPG-a akcji

Mikołaj Ciesielski
2021/08/28 09:00
2
0

Studio GoldKnights przypomina o swojej produkcji, która łączy w sobie klimaty science fiction i średniowiecza.

The Last Oricru na fabularnym zwiastunie. Zobaczcie nowe ujęcia z RPG-a akcji

Zapowiedziane w czerwcu bieżącego roku The Last Oricru, czyli nowe RPG akcji, które łączy w sobie klimaty średniowiecza i science fiction, doczekało się nowego zwiastuna. Najnowszy materiał promocyjny skupia się na fabule produkcji. W materiale nie brakuje ujęć prosto z gry, dzięki którym możemy sprawdzić, jak produkcja studia GoldKnights prezentuje się w akcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości. Rzućcie okiem i oceńcie, czy zamierzacie dać szansę The Last Oricru.

Już przy okazji zapowiedzi deweloperzy podkreślali, że ich nadchodząca produkcja zaoferuje „intrygującą” fabułę, a podejmowane przez graczy wybory będą wpływać nie tylko na dalszy przebieg opowieści, ale także na świat gry oraz postacie niezależne i ich stosunek do bohatera. Twórcy zapowiadają, że The Last Oricru można przejść na „wiele sposobów”, a żadna decyzja nie jest „ani dobra, ani zła”. Użytkownicy będą musieli więc sami wybrać ścieżkę, którą będą chcieli podążąć.

The Last Oricru to fabularna gra akcji, która rzuci cię w wir wojny między dwoma rasami na częściowo uformowanej planecie oddzielonej od kosmosu specjalną barierą ochronną. Twoje decyzje będą miały wpływ na rozgrywkę, przebieg konfliktu i jego wynik. Przeżyj setki dynamicznych walk łączących brutalny, średniowieczny styl walki z rzeczywistością świata sci-fi, w którym każda decyzja niesie ze sobą konsekwencje. Awansuj bohatera, ulepszaj jego umiejętności, aby poradzić sobie z bossami i przygotuj się na bezprecedensową feerię możliwości – czytamy w opisie gry na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że The Last Oricru zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra pojawi się na rynku za sprawą Prime Matter – nowej marki wydawniczej firmy Koch Media. Premiera zaplanowana jest na 2022 rok. Nie znamy jednak dokładnej daty. Warto również wspomnieć, że produkcję studia GoldKnights będzie można przejść w pojedynkę lub w trybie lokalnej kooperacji na podzielonym ekranie.

Twórcy podkreślają, że zabawa w duecie pozwoli zastosować zupełnie nowe strategie podczas walk z potężnymi przeciwnikami. Ponadto dzięki obecności kompana będziemy mogli odkryć lokacje, do których nie dotrzemy w trybie solo. Deweloperzy zaznaczają również, że gracze, poprzez wybór różnych klas postaci, będą mogli świetnie uzupełniać się podczas rozgrywki.

Komentarze
2
Kenjiro
Gramowicz
28/08/2021 21:46

Chciałem napisać dokładnie to samo, kolejny Elex. Szczerze, to wolałbym zobaczyć gameplay, z prezentacją ekwipunku, umiejętnościami, urywkiem fabuły itd.

MisioKGB
Gramowicz
28/08/2021 09:23

Całkiem fajny ten nowy Elex ^^