F1 Manager 2024 z dokładną datą premiery. Gameplay trailer prezentuje nowości

Mikołaj Ciesielski
2024/05/16 10:30
0
0

Ruszyły też zamówienia przedpremierowe.

W połowie marca doczekaliśmy się zapowiedzi F1 Manager 2024 – kolejnej odsłony serii, w której gracze mają okazję pokierować zespołem startującym w wyścigach Formuły 1. Wówczas deweloperzy ze studia Frontier Developments poinformowali jedynie, że gra zadebiutuje latem 2024 roku. Wczoraj natomiast ujawniono dokładną datę premiery wspomnianej produkcji.

F1 Manager 2024 z dokładną datą premiery. Gameplay trailer prezentuje nowości

Frontier Developments ujawniło datę premiery F1 Manager 2024

Frontier Developments poinformowało, że F1 Manager 2024 zadebiutuje 23 lipca 2024 roku. Wraz z datą premiery opublikowano też gameplay trailer. Udostępniony przez deweloperów zwiastun pozwala przyjrzeć się najważniejszym elementom wspomnianej produkcji.

W materiale zaprezentowano jedną z najważniejszych nowości, czyli możliwość stworzenia własnego zespołu. Zgodnie z zapowiedziami gracze będą mogli dostosować każdy aspekt swojej drużyny – od historii po malowania bolidów i wygląd kombinezonów kierowców. Kluczem do sukcesu będzie również zatrudnienie odpowiedniego personelu, a negocjacje ze sponsorami pozwolą pozyskać dodatkowe środki finansowe.

GramTV przedstawia:

W najnowszym zwiastunie F1 Manager 2024 pokazano również działanie systemu mentalności. Deweloperzy skupili się też na omówieniu ulepszeń w oprawie wizualnej. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Na koniec warto dodać, że F1 Manager 2024 powstaje z myślą o komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe. Na Steam gra dostępna jest w cenie 161,99 złotych, a w PlayStation Store i Xbox Store wspomnianą produkcję kupicie za odpowiednio 159 i 159,99 złotych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!