F1 Manager 2024 zapowiedziane. Gracze doczekali się nowości, na którą czekali od początku serii

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/12 20:45
0
0

Frontier Developments oficjalnie zapowiedziało grę F1 Manager 2024.

Przedstawiciele studia Frontier Developments oficjalnie zapowiedzieli F1 Manager 2024, czyli najnowszą odsłonę gier sportowych na licencji Formuły 1. Z tej okazji opublikowano oficjalny komunikat na stronie Formuły 1, gdzie możemy znaleźć wszystkie najważniejsze informacje na temat produkcji. Oprócz tego dostaliśmy też zwiastun. Wszystko znajdziecie poniżej.

F1 Manager 2024 zapowiedziane. Gracze doczekali się nowości, na którą czekali od początku serii

Oficjalna zapowiedź F1 Manager 2024

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serii jest taka, że najnowsza odsłona zaoferuje wyczekiwaną od początku istnienia cyklu nowość w postaci możliwości stworzenia własnego zespołu Formuły 1. Takim zespołem będziemy mogli pokierować w mistrzostwach, a także decydować o praktycznie wszystkim, począwszy od wyboru kierowców, aż po umowy ze sponsorami. Oprócz tego deweloperzy poinformowali o takich usprawnieniach, jak chociażby system mentalności postaci, który poskutkuje pojawieniem się indywidualnych cech czy aspiracji, a także o ulepszeniu sztucznej inteligencji.

F1 Manager 2024 ma zadebiutować na rynku latem bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Co ciekawe, nowa odsłona ma być tańsza od poprzednich – została wyceniona na 34,99 euro, czyli około 150 złotych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!