F1 22 na zwiastunie premierowym. Jest grubo!

Smolak
2022/06/28 07:45
0
0

Czekacie na premierę, a może już gracie?

Premiera F1 22 zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji twórcy podzielili się zwiastunem premierowym, który – lojalnie ostrzegam – może zachęcić Was do zakupu gry. Bez zbędnego owijania w bawełnę, zachęcam do zapoznania się z materiałem i dajcie znać, czy planujecie sprawdzić tę produkcję już w dniu światowego debiutu, który przypada na 1 lipca. Przypomnijmy, że osoby, które zdecydowały się na zakup gry w Edycji Mistrzowskiej otrzymały do niej dostęp na trzy dni przed oficjalną premierą. Czy ktoś z Was już się ściga?

„Przejmij stery w nowym sezonie, w którym przeprojektowane samochody i zmienione zasady redefiniują wyścigi, sprawdź swoje umiejętności na nowym Miami International Autodrome oraz posmakuj blichtru i splendoru w trybie F1 Life. Ścigaj się zachwycającymi nowymi bolidami sezonu Formula 1 2022 z autentycznym składem wszystkich 20 kierowców i 10 zespołów, a także przejmij kontrolę nad swoim wyścigowym doświadczeniem dzięki nowym sekwencjom wyścigowym w trybie immersyjnym lub telewizyjnym” – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy tylko, że F1 22 jest tworzone przez ekipę dobrze wszystkim znanego Codemasters. Pieczę wydawniczą nad tytułem sprawuje Electronic Arts. Gra dostępna jest na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!