F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch z pierwszymi ocenami i premierowym zwiastunem

Mikołaj Ciesielski
2021/09/06 13:25

Dieselpunkowa metroidvania debiutuje jutro na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch z pierwszymi ocenami i premierowym zwiastunem

Zgodnie z zapowiedzią już jutro na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5 zadebiutuje F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch – dieselpunkowa metroidvania od studia TiGames. Deweloperzy postanowili przypomnieć graczom o premierze swojej produkcji i udostępnili okolicznościowy zwiastun gry. Ponadto w sieci pojawiły się już pierwsze recenzje, dzięki którym możemy sprawdzić, czy warto sięgnąć po wspomniany tytuł.

Niestety do tej pory opublikowano zaledwie kilka opinii na temat F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch, ale wszystkie są zgodne, że produkcja TiGames to tytuł, którym zainteresować powinni się nie tylko fani gatunku. Recenzenci chwalą grę przede wszystkim za przyjemną rozgrywkę oraz rozbudowany system walki, który pozwala wykonywać efektowne kombinacje. Tytuł nie zawodzi także pod względem ogólnego projektu świata, a wśród zalet wymienia się również oprawę wizualną.

Recenzenci zaznaczają jednak, że F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch w żaden sposób nie rewolucjonizuje gatunku i nie oferuje nic, czego nie widzielibyśmy w innych produkcjach tego typu. Jest to jednak tytuł, któremu warto dać szansę, ponieważ wszystkie wymienione wyżej zalety sprawiają, że dzieło studia TiGames to niezwykle przyjemna produkcja, z którą miło spędzą czas nie tylko miłośnicy metroidvanii.

F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch – pierwsze oceny:

  • COGConnected – 9/10
  • Game Informer – 8.5/10
  • God is a Geek – 8.5/10
  • PressStart Australia – 8/10
  • Push Square – 8/10
  • PlayStation Universe – 8/10
  • HardcoreGamer – 4/5

Na koniec warto przypomnieć, że F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch zmierza także na komputery osobiste. Niestety deweloperzy ze studia TiGames nie ujawnili, kiedy możemy spodziewać się debiutu ich produkcji na wspomnianej platformie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!