Evil West na kolejnym zwiastunie. Twórcy rozpoczynają prezentację bestiariusza

Mikołaj Ciesielski
2022/10/04 07:30

W najnowszym materiale promocyjnym nie zabrakło również fragmentów rozgrywki.

Evil West na kolejnym zwiastunie. Twórcy rozpoczynają prezentację bestiariusza

Evil West – nowa gra akcji osadzona w alternatywnej wersji Dzikiego Zachodu od polskiego studia Flying Wild Hog – zbliża się wielkimi krokami. Jakiś czas temu mieliśmy okazję zobaczyć obszerny gameplay ze wspomnianego tytułu, a tymczasem rodzimy deweloper postanowił ponownie przypomnieć graczom o swojej produkcji i opublikował kolejny zwiastun gry. Najnowszy materiał promocyjny skupia się na prezentacji jednego z potworów, z którym użytkownicy będą musieli zmierzyć się w trakcie rozgrywki.

Twórcy Evil West prezentują pierwszego potwora

Bohaterem wspomnianego trailera są kreatury nazywane Boo-Hag. Zgodnie z przekazanymi informacjami są to bezmyślne, ale wytrzymałe monstra, które są szczególnie groźne w grupie. Podczas starć ze wspomnianymi potworami gracze nie mogą dać się otoczyć lub zapędzić w róg, ponieważ wówczas potyczka stanie znacznie trudniejsza. Rzućcie okiem na materiał na dole wiadomości i sprawdźcie, w jaki sposób główny bohater rozprawia się z zaprezentowanymi przez twórców potworami.

Mroczne siły opanowały Dziki Zachód. Jako jeden z ostatnich agentów sekretnej organizacji zwalczającej wampiry, stanowisz finalną linię obrony ludzkości przed zrodzonym w mroku złem. Stań do walki z przerażającymi krwiopijcami by stać się Superbohaterem Dzikiego Zachodu i ocalić Zjednoczone Stany Ameryki! – czytamy na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Evil West zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami, gra ma zadebiutować na wspomnianych platformach 22 listopada bieżącego roku. Zainteresowanych nadchodzącą produkcją studia Flying Wild Hog zapraszamy również do lektury: Evil West – pierwsze wrażenia ze strzelanki od twórców Shadow Warriora.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!