Premiera Evil West przełożona! Polski shooter o wampirach nie boi się God of War

DK
2022/08/16 19:10

Strzelanka z akcją na Dzikim Zachodzie zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Evil West miało ukazać się już za miesiąc, a konkretnie 20 września. Teraz polskie studio Flying Wild Hog i wydawca Focus Entertainment poinformowali o zmianie terminu debiutu na 22 listopada. Jak czytamy w oświadczeniu od firm, przyczyną przełożenia daty premiery jest chęć dopracowania shootera – tak, by granie w Evil West dostarczyło graczom “nie tylko dobrych, ale i niezapomnianych przeżyć”.

Widać, że polscy twórcy jakoś specjalnie nie przestraszyli się listopadowych i grudniowych premier. 9 listopada ma ukazać się God of War Ragnarok, na którego czeka wiele osób. Dlatego wielu twórców “uciekło” przed tą datą, opóźniając debiuty produkcji – przykładem jest chociażby Hogwarts Legacy, który zgodnie z aktualnymi ustaleniami ma ukazać się dopiero w lutym.

Evil West – platformy i gameplay

Shooter od Flying Wild Hog zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S. Przy okazji warto też wspomnieć, że niedawno pokazano 10-minutowy materiał z gameplayem. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego filmiku, to odsyłamy Was pod ten adres. Jest na czym zawiesić oko.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!