Enola Holmes 2 od Netflixa na pierwszym plakacie. Grafik płakał jak projektował

Radosław Krajewski
2022/08/17 16:30

Pojawił się pierwszy materiał z drugiej części przygód siostry Sherlocka Holmesa.

Pierwsza część Enoli Holmes zadebiutowała na Netflixie we wrześniu 2020 roku i stała się jednym z największych hitów platformy. Niedługo później serwis zamówił kontynuację, do której prace ruszyły jesienią ubiegłego roku. Netflix wciąż nie podał oficjalnej daty premiery drugiej części, ale ta ma trafić do biblioteki jeszcze w tym roku. I zdaje się, że platforma dotrzyma obietnicy, gdyż właśnie rozpoczęła się kampania marketingowa wokół tytułu.

Enola Holmes 2 od Netflixa na pierwszym plakacie. Grafik płakał jak projektował

Gwiazda filmu Millie Bobby Brown opublikowała na swoim Instagramie pierwszą grafikę z filmu w formie plakatu. Możemy na niej zobaczyć tytułową bohaterkę, a także innych bohaterów, zarówno nowych, jak i powracających. Trzeba jednak przyznać, że przygotowana grafika nie robi większego wrażenia i jeżeli miało być to odzwierciedlenie zabawy w „gdzie jest Wally?”, to wyszło raczej z mizernym skutkiem. Plakat do Enoli Holmes 2 zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że pierwsza część została oparta na powieści Sprawa zaginionego markizy autorstwa Nancy Springer. Film opowiadał o młodej, bystrej dziewczynie, która w dniu swoich szesnastych urodzin odkrywa, że jej matka zaginęła. Kobieta pozostawiła po sobie jedynie dziwne podarunki. Beztroskie dzieciństwo Enoli zostaje nagle przerwane, gdy trafia pod opiekę swoich starszych braci, Sherlocka i Mycrofta. Mężczyźni planują odesłać siostrę do szkoły z internatem, gdzie nauczy się jak być damą. Dziewczyna ma jednak inne plany - ucieka, aby odnaleźć swoją matkę w Londynie. Aby rozwiązać zagadkę Enola, będzie musiała rozwinąć swoje detektywistyczne umiejętności i stać się sprytniejsza od swojego słynnego brata.

Enola Holmes 2 – obsada

Za drugą część odpowiada Harry Bradbeer, czyli reżyser pierwszej części. W obsadzie oprócz Millie Bobby Brown znaleźli się również: Louis Partridge, Adeel Akhtar, Susie Wokoma, Sharon Duncan-Brewster, David Thewlis, Henry Cavill, Helena Bonham Carter, Gabriel Tierney, Hannah Dodd, Abbie Hern oraz Serranna Su-Ling Bliss.

Enola Holmes 2 – obsada, Enola Holmes 2 od Netflixa na pierwszym plakacie. Grafik płakał jak projektował
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!