Elon Musk chwali Cyberpunka 2077 i zapowiada Steama na Tesli

Radosław Krajewski
2022/02/23 12:00
0
1

Jeden z najbogatszych ludzi na świecie pochwalił produkcję CD Projekt RED i zapowiedział uruchomienie gry na samochodach Tesli.

Elon Musk chwali Cyberpunka 2077 i zapowiada Steama na TesliCD Projekt RED opublikował wczoraj film z podziękowaniami dla społeczności Cyberpunka 2077, w którym podsumowali ostatnie kilkanaście miesięcy prac nad grą. Długie wideo zostało entuzjastycznie przyjęte przez graczy, jak również Elona Muska. Pod postem na Twitterze właściciel SpaceX w krótkich, ale wymownych słowach pochwalił tytuł polskiego dewelopera. Przyznał, że Cyberpunka 2077 to „świetna gra”.

Wczytywanie ramki mediów.

Elon Musk dodał również, że Night City to dzieło sztuki. W odpowiedzi oficjalne konto gry żartobliwie zapytało się o współpracę przy DLC, którego akcja rozgrywałaby się na Marsie, a jednym z nowych pojazdów byłby Cybertruck od Tesli.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Sytuację wykorzystał również Ryan McCaffrey z IGN, który zapytał Muska o możliwość zagrania w Cyberpunka 2077 w nowych modelach Tesli oznaczonych literami S i X. Okazuje się, że biznesmen ma w planach nie tylko port jednej gry, ale całego Steama. Musk zapowiedział, że obecnie pracują nad przeniesieniem całej platformy Valve, a nie konkretnych tytułów.

Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutował w grudniu 2020 roku. Produkcja CD Projekt RED pojawiła się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na Xbox Series X/S i PlayStation 5 gra otrzymała dedykowaną aktualizację w lutym 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!