Elex 2 na nowym zwiastunie. Sprawdźcie, jak w grze wypada polski dubbing

Mikołaj Ciesielski
2021/11/17 20:30

Do sieci trafił materiał wideo, dzięki któremu możemy sprawdzić, jak produkcja Piranha Bytes brzmi w polskiej wersji językowej.

Elex 2 na nowym zwiastunie. Sprawdźcie, jak w grze wypada polski dubbing

W zeszłym tygodniu poznaliśmy dokładną datę premiery gry Elex 2. Od jakiegoś czasu wiadomo również, że nadchodząca produkcja studia Piranha Bytes pojawi się na naszym rynku w pełnej polskiej wersji językowej. Tymczasem do sieci trafił nowy zwiastun gry, który prezentuje frakcje, jakie napotkamy w trakcie zabawy. Ponadto materiał został okraszony rodzimym dubbingiem. Możemy więc sprawdzić, jak tytuł będzie brzmieć w języku polskim. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

„Kilka lat po pokonaniu Hybrydy na niebie pojawiło się nowe zagrożenie. Groźny mroczny elex może zniszczyć życie na całej planecie. Chcąc bronić pokoju na Magalanie i bezpieczeństwa swojej rodziny, bohater musi przekonać frakcje do zjednoczenia się przeciwko najeźdźcom oraz odnaleźć swojego syna, Dexa…” – czytamy w opisie gry na platformie Steam.

Zgodnie z zapowiedziami Elex 2 ma wyróżniać się dużą swobodą eksploracji. Ponadto produkcja ma zaoferować najwięcej dialogów i najdłuższą historię ze wszystkich gier Piranha Bytes. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez twórców ukończenie gry ma zająć około 60 godzin.

Na koniec przypomnijmy, że Elex 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 1 marca 2022 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z obszernym gameplayem, którym twórcy podzielili się pod koniec września.

GramTV przedstawia:

Jeśli szukacie komputera gamingowego, który pozwoli Wam cieszyć się grą Elex 2 na najwyższych ustawieniach graficznych, to serdecznie polecamy model Actina PBA 10700F / 16GB / 512GB / RTX3060 / 650W dostępny w promocyjnej cenie na Sferis.pl w ramach akcji Black Fridany. Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałymi promocjami pod tym adresem.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
17/11/2021 22:42

*uje w zwiastunie? No, no... jest się czym chwalić.