Nie tylko Czarna Pantera? EA pracuje rzekomo również nad grą o Iron-Manie

Mikołaj Ciesielski
2022/08/04 07:35
0
0

Wygląda na to, że Electronic Arts zamierza dostarczyć na rynek więcej niż jedną produkcję na licencji Marvela.

Nie tylko Czarna Pantera? EA pracuje rzekomo również nad grą o Iron-Manie

W zeszłym tygodniu Jeff Grubb zdradził, że Electronic Arts pracuje nad grą single-player w otwartym świecie z Czarną Panterą w roli głównej. Tymczasem okazuje się, że prawdopodobnie nie jest to jedyny projekt na licencji Marvela rozwijany obecnie przez EA, a przynajmniej tak twierdzi wspomniany insider. Nieco więcej na temat tajemniczej produkcji ujawnił natomiast inny informator, a mianowicie Tom Henderson.

Iron-Man otrzyma własną grę od Electronic Arts?

Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – skomentował wypowiedź Grubba za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter, gdzie poinformował, że kolejną grą Electronic Arts na licencji Marvela jest prawdopodobnie produkcja z Iron-Manem w roli głównej. Henderson podkreśla jednak, że nigdy nie otrzymał konkretnych informacji dotyczących projektu, a jedynie słyszał kilka plotek na jego temat.

Dlatego też insider poprosił, by gracze na ten moment podchodzili do wspomnianej informacji z dystansem. Jednocześnie dziennikarz zapowiedział, że jeśli tylko uda mu się dotrzeć do konkretnych szczegółów dotyczących gry z Iron-Manem od Electronic Arts, to z pewnością się nimi podzieli. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na kolejne informacje.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!