Elden Ring - zobacz nasz longplay

gram.pl
2022/07/27 17:50

SPOILERY! Przechodzimy grę From Software w niecałe 9 godzin!

Elden Ring – całe przejście

Tym razem coś zupełnie nowego. Na naszym kanale w serwisie YouTube pojawił się właśnie blisko 9-godzinny longplay z gry Elden Ring. Przeszliśmy najnowszą produkcję studia From Software bez pośpiechu, pokonując wszystkich obowiązkowych bossów i kilku opcjonalnych. Możecie go potraktować nawet jako poradnik, opracowaliśmy bowiem ciekawy build pod walkę wręcz, dzięki któremu walki z bossami nie będą wcale aż tak trudne.

Czym różni się longplay od let’s playa?

Let’s play zwykle podzielony jest na odcinki, poza tym możecie zobaczyć w nim wszystko, włącznie z nieudanymi próbami. Tymczasem longplay to - jak sama nazwa wskazuje - długie przejście, ale w takowym ewentualne pomyłki są wycinane, aby widz mógł płynnie oglądać grę jak serial czy film (w przypadku krótszych tytułów). Nie oznacza to więc, że Elden Ring jest grą na 9 godzin albo nawet mniej, bo w pierwszym przejściu autorowi filmu, czyli Harpenowi, dotarcie do finału zajęło ponad 100 godzin.

No to sporo wycięliście?

Trochę. Praktycznie wszystkich bossów, z wyjątkiem bodajże jednego pod koniec gry (mowa o Goldfreyu (Hoarah Loux), udało się pokonać za pierwszym razem. Mimo wszystko chyba dwie śmierci są w całym materiale - jedna na początku, by pokazać mechanikę związaną z odradzaniem się postaci nie tylko przy miejscach łaski, a druga w dalszej części filmu, ponieważ nastąpiła ona po całkiem dogłębnej eksploracji pewnej lokacji.

GramTV przedstawia:

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zaprosić Was do oglądania. Dajcie również znać, czy chcielibyście zobaczyć więcej takich filmów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!