Elden Ring: Shadow of the Erdtree to największy dodatek w historii FromSoftware

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/22 21:30
0
0

Rozszerzenie na pewno zaimponuje nam nie tylko samą zawartością, ale również wielkością.

W nocy z wtorku na środę przedstawiciele studia FromSoftware znienacka zapowiedzieli prezentację pierwszego pełnoprawnego zwiastuna dodatku Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring. Tak też się stało – otrzymaliśmy nie tylko zwiastun, ale również dokładną datę premiery oraz informacje o poszczególnych edycjach, w tym oczywiście kolekcjonerskiej. Wielu graczy na pewno zdziwiła dość wysoka, przynajmniej jak na dodatek do gry, cena, która wynosi aż 169 złotych. W zamian za taką opłatę mamy jednak otrzymać największe rozszerzenie w całej historii studia FromSoftware.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree to największy dodatek w historii FromSoftware

Elden Ring: Shadow of the Erdtree to największy dodatek w historii FromSoftware

Jak podaje serwis Gaming Bolt, takowa informacja pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej dodatku, gdzie czytamy, że Shadow of the Erdtree to „największe jak dotąd rozszerzenie FromSoftware, w którym gracze muszą rozwikłać ukrytą tajemnicę świata z uznanego fantastycznego RPG-a akcji. Jest to całkowicie możliwie, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że dodatek wprowadzi zupełnie nową opowieść w zupełnie nowej krainie cienia „pełnej tajemnic, niebezpiecznych lochów, a także nowych wrogów, broni i wyposażenia”. Nie pozostaje nic innego jak (nie)cierpliwie czekać!

GramTV przedstawia:

Elden Ring: Shadow of the Erdtree ma zadebiutować na rynku 21 czerwca bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Po więcej informacji zapraszamy pod ten adres.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!