Modyfikacja do Elden Ring pozwala przejść całą grę w co-opie

Maria Wawrzyniak
2022/05/30 19:00

Pewna fanowska modyfikacja – Seamless Co-op – pozwala przejść całą grę Elden Ring w trybie kooperacji.

Niedawno w serwisie Nexus Mods zadebiutowała nowa modyfikacja do gry Elden Ring, czyli najnowszej produkcji z gatunku soulslike od studia FromSoftware. Fanowski projekt, stworzony przez użytkownika o pseudonimie LukeYui, otrzymał nazwę Seamless Co-op. Modyfikacja wprowadza do wspomnianej produkcji pełnoprawny tryb kooperacyjny pozwalający przejść całą grę wspólnie z innymi graczami – począwszy od samouczka aż do samego końca oraz finału kampanii fabularnej.

Standardowe rozgrywki kooperacyjne w grze Elden Ring są dość ograniczone. Wspomniany użytkownik obszedł wszelkie limity – teraz po oczyszczeniu obszaru z wrogów towarzysze nie zostają odesłani do swoich światów, a wszelkie bariery mające na celu imitować strefę kooperacyjną znikają.

GramTV przedstawia:

Gracze mogą w ten sposób wspólnie eksplorować otwarty świat. Warto jednak zaznaczyć, że Seamless Co-op wciąż jest w fazie beta – nie wszystko jest dopracowane czy dopięte na ostatni guzik. Modyfikacja samodzielnie wyłącza system anti-cheat i blokuje dostęp do oficjalnych serwerów matchmakingowych, dzięki czemu nie musimy obawiać się bana. Zainteresowanych zapraszamy tutaj.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Elden Ring zadebiutowało 25 lutego bieżącego roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
30/05/2022 21:27

Ciekawe bo modyfikacja także dodaje że w coopie można się poruszać na koniach ;)