Egzorcysta: Wyznawca - tak zaczyna się ta straszna historia. Jest pierwszy klip z filmu

Krzysztof Żołyński
2023/09/26 10:00
0
0

W sieci pojawił się pierwszy klip z filmu Egzorcysta: Wyznawca, dzięki któremu możemy zobaczyć jak zaczyna się nowa przerażająca historia.

Egzorcysta to film uważany przez wielu za najstraszniejszy film wszech czasów. Nowe widowisko zrealizowane przez Davida Gordona Greena nie będzie odbiegało od swojego pierwowzoru i solidnie nas wystraszy. Dzięki filmowi Egzorcysta: Wyznawca wrócimy do świata znanego z kultowego filmu Williama Friedkina z 1973 roku. Nowa odsłona została zaplanowana jako trylogia, a Universal Pictures zapłacił za prawa do tego tytułu 400 milionów dolarów.

Egzorcysta: Wyznawca  - tak zaczyna się ta straszna historia. Jest pierwszy klip z filmu

Minęło pięćdziesiąt lat, odkąd po raz pierwszy poznaliśmy Pazuzu, a teraz wydaje się, że stwór powrócił, gotowy zadać ból kolejnej niczego niepodejrzewającej rodzinie. Kiedy bowiem dwie młode dziewczyny znikają w lesie i wracają jako coś zupełnie innego, to Ellen Burstyn zostaje wezwana do walki z siłami ciemności, wykorzystując doświadczenie z przypadku własnej córki. Krótko mówiąc, to oldschoolowy horror, a zaskakująco klimatyczny zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

W obsadzie filmu znaleźli się: Ellen Burstyn, Ann Dowd, Lidya Jewett oraz epizodycznie Linda Blair znana z roli Regan. Reżyserem kontynuacji kultowego horroru jest David Gordon Green, który do spółki z Peterem Sattlerem, napisał również scenariusz.

GramTV przedstawia:

Egzorcysta: Wyznawca trafi do polskich kin 13 października.

Pierwszy klip z filmu Egzorcysta: Wyznawca

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!