EA Sports WRC z oficjalną prezentacją. Data premiery i zwiastun gry rajdowej

Mikołaj Ciesielski
2023/09/06 07:35
0
0

Zobaczcie, jak wygląda nowa odsłona serii WRC od Electronic Arts i Codemasters.

Już kilka dni temu Electronic Arts zaprosiło graczy na prezentację EA Sports WRC. Amerykańska firma nie rzucała słów na wiatr i wczoraj – 5 września – gracze mieli okazję zobaczyć w akcji nową grę rajdową od studia Codemasters. Do sieci trafił bowiem pierwszy zwiastun wspomnianej produkcji. Deweloperzy wspólnie z wydawcą ujawnili również dokładną datę premiery EA Sports WRC.

EA Sports WRC z oficjalną prezentacją. Data premiery i zwiastun gry rajdowej

EA Sports WRC na zwiastunie i z datą premiery. EA i Codemasters prezentują nową grę rajdową

Wczorajsza prezentacja potwierdziła ostatnie plotki. EA Sports WRC zmierza wyłącznie na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S i zadebiutuje na rynku już 3 listopada 2023 roku. Gracze, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego, będą mogli jednak rozpocząć swoją przygodę ze wspomnianą produkcją trzy dni przed oficjalną premierą. Dodatkowymi bonusami są także malowania i pakiety odzieży Forda, Toyoty i Hyundaia oraz karnet rajdowy VIP na 5 sezonów w grze.

Zgodnie z zapowiedziami w EA Sports WRC gracze będą mieli okazję sprawdzić się w 17 aktualnych i historycznych lokalizacjach rajdów WRC na ponad 200 dostępnych w dniu premiery odcinkach specjalnych. W grze znajdą się auta WRC, WRC2 i juniorów WRC z kierowcami, zespołami oraz barwami z sezonu 2023.

GramTV przedstawia:

W EA Sports WRC pojawi się również nowy tryb Builder, który pozwoli graczom zaprojektować i zbudować swój wymarzony samochód rajdowy. Użytkownicy będą mogli także „napisać historię na nowo” i wziąć udział zarówno w rozegranych niedawno rajdach, jak i przeżywać „nostalgiczne momenty w trybie Moments”.

Na koniec warto dodać, że w EA Sports WRC nie zabraknie trybu kariery, mistrzostw, prób czasowych, rajdów na regularność i innych atrakcji. Nadchodząca produkcja studia Codemasters zaoferuje również wsparcie dla funkcji cross-play na wszystkich platformach. Tymczasem rzućcie okiem na pierwszy zwiastun i sprawdźcie, jak w akcji prezentuje się nowa gra rajdowa od Electronic Arts.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!