EA Sports WRC nadchodzi. Jutro zobaczymy nową grę rajdową od EA i Codemasters

Mikołaj Ciesielski
2023/09/04 14:50
0
0

Electronic Arts zaprasza graczy na oficjalną prezentację EA Sports WRC.

Już w marcu jeden z branżowych insiderów zapowiadał, że WRC 23 jest „gotowe do premiery”, a zapowiedź zbliża się wielkimi krokami. Nowa produkcja studia Codemasters najwyraźniej zaliczyła jednak lekki poślizg, ale wygląda na to, że wspomniany tytuł wyszedł na prostą. Electronic Arts opublikowało bowiem krótką zajawkę nowej gry rajdowej i zaprosiło na oficjalną prezentację EA Sports WRC.

EA Sports WRC nadchodzi. Jutro zobaczymy nową grę rajdową od EA i Codemasters

EA Sports WRC na krótkiej zajawce. EA i Codemasters zapraszają na prezentację

Zgodnie z przekazanymi informacjami oficjalna zapowiedź EA Sports WRC odbędzie się już jutro – 5 września 2023 roku – o 16:58 czasu polskiego. Wówczas na kanale wspomnianej produkcji na YouTube opublikowany zostanie pierwszy zwiastun nowej gry rajdowej studia Codemasters skierowanej do fanów rajdów samochodowych.

Zapowiedziany przez Electronic Arts zwiastun prawdopodobnie ujawni dokładną datę premiery gry. Kilka dni temu w sieci pojawiły się natomiast nieoficjalne doniesienia, według których EA Sports WRC ma zadebiutować na rynku 3 listopada 2023 roku. Czy nowa produkcja studia Codemasters rzeczywiście trafi do sprzedaży we wspomnianym terminie? Przekonamy się już jutro.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że według nieoficjalnych informacji EA Sports WRC ma ukazać się wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma być dostępna w dwóch wersjach – standardowej oraz „Champions”. Jednym z bonusów – do zamówień przedpremierowych lub droższego wydania – ma być natomiast trzymiesięczna subskrypcja WRC+.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!