EA Play Live 2021: Apex Legends: Emergence na zwiastunie. 10. sezon nadchodzi

Maria Wawrzyniak
2021/07/22 20:45

Na pokazie EA Play Live nie mogło zabraknąć oczywiście studia Respawn Entertainment i gry Apex Legends.

Już niedługo – 3 sierpnia bieżącego roku – w grze Apex Legends wystartuje dziesiąty sezon rozgrywek pod tytułem Emergence (Wynurzenie). Jak więc nietrudno się domyślić, podczas dzisiejszej prezentacji EA Play Live otrzymaliśmy zwiastun sezonu, na którym zobaczyliśmy również w akcji nową (już osiemnastą!) legendę o imieniu Seer. Bohater posiada tajemnicze urządzenie na wysokości serca na samym środku klatki piersiowej, w którym trzyma mikrodrony, gotowe do ataku w każdej sekundzie.

Dzięki tym mikrodronom Seer może między innymi śledzić swoich przeciwników, a także zadawać im śmiertelne obrażenia w ramach swojej zdolności ultimate. Jak z kolei czytamy na stronie gry, nowa legenda posiada również oko artysty, które – w parze z mikrodronami – pozwala jej dostrzec możliwości, które inne legendy mogą przegapić, aby następnie wykorzystać je w najpiękniejszy sposób, jaki tylko potrafi.

GramTV przedstawia:

Emergence to również aktualizacja mapy Skraj Świata, nowa broń LKM Rampage, a także areny rankingowe i przepustka bojowa. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem. Przypomnijmy, że Apex Legends zadebiutowało 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PS4, Xbox One oraz Switch.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!