E3 2021: Nowy gameplay trailer z Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Mikołaj Ciesielski
2021/06/14 23:45

Capcom zapowiedział również wersję demo wspomnianej produkcji.

E3 2021: Nowy gameplay trailer z Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Na trwających targach E3 nie zabrakło Capcomu. Japońska firma zorganizowała swoją własną konferencję, na której zaprezentowano nowy zwiastun z nadchodzącego Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin. W materiale pojawiły się fragmenty rozgrywki, prezentujące m.in. system walki, a także ujęcia, skupiające się na fabule gry. Dowiedzieliśmy się również, że produkcja zostanie wzbogacona o zawartość z Monster Hunter Rise. Całość znajdziecie poniżej.

Deweloperzy poinformowali również, że już 25 czerwca zainteresowani będą mogli sprawdzić Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin za sprawą wersji demo. Postęp poczyniony w wersji demonstracyjnej będzie można przenieść do pełnej wersji gry po jej zakupie.

Przypomnijmy, że Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin zmierza na komputery osobiste oraz konsolę Nintendo Switch. Premiera gry jest zaplanowana na 9 lipca bieżącego roku. Warto przypomnieć, że wspomniana produkcja jest kontynuacją Monster Hunter Stories, które pojawiło się na rynku w 2017 roku na konsoli Nintendo 3DS. W kontynuacji ponownie pojawi się także mechanika nawiązywania relacji z potworami, zwiększająca ich statystyki.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!