Dzisiaj premiera Pathfinder: Gallowspire Survivors. Roguelite związane ze znanym cRPG debiutuje PC

Krzysztof Żołyński
2024/04/04 14:30
0
0

Dzisiaj trafia do sprzedaży Pathfinder: Gallowspire Survivors i jeśli tytuł wydaje się Wam znajomy to nie jest przypadek. Gra nawiązuje do serii gier cRPG Pathfinder.

Pathfinder: Gallowspire Survivors jest ukłonem w kierunku fanów długodystansowej serii izometrycznych gier cRPG cyklu Pathfinder, ale tym razem producenci zdecydowali się na pójście w inną konwencję i dlatego otrzymujemy survivalowego RPG-a akcji w konwencji roguelite’a.

Dzisiaj premiera Pathfinder: Gallowspire Survivors. Roguelite związane ze znanym cRPG debiutuje PC

Dzisiaj premiera Pathfinder: Gallowspire Survivors

Jak zapewniają twórcy Pathfinder: Gallowspire Survivors gra jest skierowana do graczy na różnym poziomie wtajemniczenia, gdyż przygotowano aż pięć poziomów trudności. Dlatego nikt nie poczuje się wykluczony.

GramTV przedstawia:

Pathfinder: Gallowspire Survivors to gra, w której esencję rozgrywki stanowi walka z przeciwnikami. Eksplorujemy lokacje, pokonujemy hordy wrogów, pozyskujemy nowe elementy wyposażenia, rozwijamy statystyki (siłę, zręczność, kondycję, inteligencję, mądrość i charyzmę) i odblokowujemy kolejne umiejętności. Warto dodać, że zaimplementowano tu system rzutów k20, dzięki czemu to los zadecyduje o tym, czy np. uda nam się otworzyć skrzynię ze skarbem.

Akcja Pathfinder: Gallowspire Survivors rozgrywa się w legendarnej wieży ciemności Gallowspire. Jak przystało na RPG, swoją przygodę rozpoczynamy od wyboru jednej z trzech dostępnych klas postaci. Można spróbować sił jako łotrzyk, wojownik lub czarodziej. I nie będzie to jedynie kosmetyczna decyzja. Każda z wykreowanych postaci różni się wyposażeniem i dostępnym zestawem umiejętności.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!