Dzisiaj premiera Cities: Skylines 2. Gra jest już dostępna w PC Game Pass

Mikołaj Ciesielski
2023/10/24 10:00
0
0

Abonenci Microsoftu korzystający z komputerów osobistych mogą już cieszyć się nową produkcję studia Colossal Order.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się pierwsze recenzje Cities: Skylines 2. Najnowsza produkcja studia Colossal Order może pochwalić się niezłymi ocenami, ale dziennikarze zwracają uwagę na problemy techniczne oraz fatalną optymalizację. Dzisiaj natomiast – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – wspomniana produkcja debiutuje na komputerach osobistych. Gracze PC będą mogli więc samodzielnie zweryfikować opinie branżowych mediów.

Dzisiaj premiera Cities: Skylines 2. Gra jest już dostępna w PC Game Pass

Cities: Skylines 2 debiutuje na PC i w usłudze PC Game Pass

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Cities: Skylines 2 debiutuje dzisiaj również w PC Game Pass. Najnowsza produkcja studia Colossal Order jest już dostępna w usłudze Microsoftu. Abonenci amerykańskiej firmy korzystający z komputerów osobistych mogą więc rozpocząć przygodę ze wspomnianym tytułem i zbudować swoją wymarzoną metropolię.

Zbuduj miasto od podstaw i przekształć je w kwitnącą metropolię swoich marzeń. Czegoś takiego jeszcze nie było. Dzięki zaawansowanej symulacji i dynamicznej gospodarce w grze Cities: Skylines II możesz budować świat bez ograniczeń. Połóż fundamenty pod swoje miasto. Wytycz drogi, zbuduj infrastrukturę i wdróż systemy niezbędne w codziennym życiu. Wszystko jest w Twoich rękach – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Cities: Skylines 2 debiutuje dzisiaj wyłącznie na komputerach osobistych. Wiosną 2024 roku – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – najnowsza produkcja studia Colossal Order ma natomiast ukazać się na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wówczas tytuł trafi również do usługi Xbox Game Pass.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!