Dziś Ubisoft Forward. Oglądaj z nami pokaz Assassin’s Creed Mirage i nie tylko!

Mikołaj Ciesielski
2022/09/10 11:45

Już za kilka godzin poznamy przyszłość serii Assassin’s Creed, a także zobaczymy w akcji kilka innych produkcji francuskiej firmy.

Dziś Ubisoft Forward. Oglądaj z nami pokaz Assassin’s Creed Mirage i nie tylko!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już dziś o 21:00 czasu polskiego rozpocznie się pokaz Ubisoft Forward. W trakcie wydarzenia poznamy przyszłość serii Assassin’s Creed, a także doczekamy się pełnoprawnej zapowiedzi Assassin’s Creed Mirage. Nie są to jednak jedyne atrakcje, jakie przygotowała dla graczy francuska firma.

Co zobaczymy na Ubisoft Forward 2022?

Już kilka dni temu Ubisoft poinformował, że w trakcie wydarzenia zaprezentowane zostaną również nowe informacje i materiały z takich tytułów jak Skull and Bones oraz Mario + Rabbids Sparks of Hope. Ponadto o 20:35 – tuż przed rozpoczęciem pokazu Ubisoft Forward – odbędzie się tzw. pre-show, w którego trakcie Ubisoft podzieli się kilkoma szczegółami dotyczącymi swoich gier typu live.

Dzisiejszy pokaz Ubisoft Forward będzie można śledzić na oficjalnych kanałach francuskiej firmy na YouTube oraz Twitch.tv. Gracze, którzy zdecydują się na śledzenie wydarzenia na drugiej z wymienionych platform, otrzymają elementy kosmetyczne do wykorzystania w grach Skull and Bones, Rainbow Six Siege, Roller Champions oraz Assassin’s Creed Valhalla. Więcej informacji na temat znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!