Ubisoft Forward w szczegółach. Wiemy, jakie gry pojawią się na pokazie Ubisoftu

Mikołaj Ciesielski
2022/09/06 09:30

Francuska firma zaprezentuje nie tylko Assassin’s Creed Mirage, ale także kilka innych tytułów.

Ubisoft Forward w szczegółach. Wiemy, jakie gry pojawią się na pokazie Ubisoftu

Zgodnie z zapowiedziami w najbliższą sobotę – 10 września – odbędzie się pokaz Ubisoft Forward. Wiemy już, że podczas wydarzenia francuska firma przedstawi przyszłość serii Assassin’s Creed, a także oficjalnie zaprezentuje nową odsłonę wspomnianego cyklu, czyli Assassin’s Creed Mirage. Okazuje się jednak, że to nie koniec niespodzianek, a gracze mogą liczyć na kilka dodatkowych atrakcji.

Ubisoft ujawnia szczegóły na temat nadchodzącego pokazu Ubisoft Forward

Nadchodzące Ubisoft Forward ma rozpocząć się o 21:00 czasu polskiego. Nieco wcześniej – o 20:35 – francuska firma zaprosi jednak graczy na tzw. pre-show, w którego trakcie otrzymamy kilka nowych informacji na temat takich produkcji jak Brawlhalla, For Honor, The Crew 2 oraz Anno 1800.

Następnie rozpocznie się właściwa część wydarzenia, w której trakcie – jak wspomnieliśmy wyżej – otrzymamy informacje na temat przyszłości serii Assassin’s Creed, a także doczekamy się pełnoprawnej zapowiedzi Assassin’s Creed Mirage. Ponadto na pokazie pojawią się także nowe materiały ze Skull and Bones oraz Mario + Rabbids Sparks of Hope.

Niewykluczone też, że Ubisoft szykuje pewne niespodzianki jak np. prezentacja gry The Division: Heartland, której szczegóły wyciekły już do sieci. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na rozpoczęcie sobotniego wydarzenia.

Ubisoft Forward będzie można śledzić na oficjalnych kanałach francuskiej firmy na YouTube oraz Twitch.tv. Warto dodać, że gracze, którzy zdecydują się oglądać pokaz na drugiej z wymienionych platform, otrzymają elementy kosmetyczne do wybranych produkcji francuskiej firmy. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!