Dziś premiera Wo Long: Fallen Dynasty. Nowego action-RPG twórców serii NiOh

Mikołaj Ciesielski
2023/03/03 10:00
0
0

Produkcja Team Ninja debiutuje na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox, a także w usłudze Xbox Game Pass.

Dziś premiera Wo Long: Fallen Dynasty. Nowego action-RPG twórców serii NiOh

Wo Long: Fallen Dynasty było jedną z niespodzianek ubiegłorocznego pokazu Xbox & Bethesda Games Showcase. W kolejnych miesiącach studio Team Ninja regularnie dzieliło się natomiast nowymi materiałami i informacjami na temat swojej produkcji. Gracze otrzymali nawet możliwość przetestowania gry za sprawą dwóch wersji demonstracyjnych. Dzisiaj natomiast – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – najnowsze dzieło twórców serii NiOh debiutuje na rynku.

Wo Long: Fallen Dynasty debiutuje dziś na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox

W Wo Long: Fallen Dynasty gracze wcielają się w bezimiennego żołnierza, który walczy o przetrwanie w mrocznej i fantastycznej wersji świata z czasów późnej dynastii Han. W trakcie rozgrywki użytkownicy stawią czoła nie tylko zabójczym potworom, ale także ludzkim przeciwnikom, którzy posługują się technikami szermierskimi bazującymi na chińskich sztukach walki.

Podczas potyczek gracze mogą korzystać nie tylko z różnego rodzaju broni białej, ale także z nadprzyrodzonych mocy głównego bohatera. Specjalne umiejętności protagonisty okażą się pomocne zarówno w trakcie pojedynków z szeregowymi oponentami, jak i w starciach z potężnymi bossami.

Wo Long: Fallen Dynasty powstało z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Najnowsza produkcja studia Team Ninja dostępna jest również w ramach usługi Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!