Dziś premiera Super Mario Bros. Wonder – nowego hitu na Nintendo Switch

Mikołaj Ciesielski
2023/10/20 11:15
0
0

Posiadacze konsol Nintendo Switch rozpoczną dziś swoją kolejną przygodę z wąsatym hydraulikiem.

Super Mario Bros. Wonder może pochwalić się fenomenalnymi ocenami. Dzisiaj natomiast wszyscy zainteresowani będą mogliprzekonać się, czy zachwyty recenzentów nie były przesadzone. Użytkownicy Nintendo Switch ponownie wcielą się w wąsatego hydraulika oraz jego znajomych i spróbują uratować krainę o nazwie Flower Kingdom przed Bowserem.

Dziś premiera Super Mario Bros. Wonder – nowego hitu na Nintendo Switch

Super Mario Bros. Wonder debiutuje na Nintendo Switch. Król platformówek powraca

W Super Mario Bros. Wonder gracze będą mogli wcielić się nie tylko w Mario, ale także w osiem innych postaci. Gracze będą mieli bowiem okazję przejąć kontrolę nad takimi bohaterami jak Luigi, Peach, Daisy, Yellow Toad, Blue Toad, Toadette, Yoshi oraz Nabbit. Warto dodać, że ostatnie dwie postacie powinny przypaść do gustu młodszym lub mniej doświadczonym graczom, ponieważ nie będą one otrzymywać obrażeń.

Na użytkowników Nintendo Switch czekają także zróżnicowane światy, a także zupełnie nowe umiejętności. W Super Mario. Bros Wonder wąsaty hydraulik i jego przyjaciele będą mogli m.in. zmienić się w słonia. Największą atrakcją będą jednak Wonder Flowers – rośliny o niezwykłym działaniu, które dosłownie wywrócą poszczególne poziomy do góry nogami i niejednokrotnie zaskoczą graczy.

GramTV przedstawia:

Super Mario Bros. Wonder może pochwalić się również systemem odznak, dzięki którym sterowana przez nas postać otrzyma różnego rodzaju umiejętności (w zależności od wybranej odznaki). W nowej odsłonie przygód wąsatego hydraulika nie brakuje też trybu lokalnej kooperacji oraz nowych funkcji sieciowych, a także całej masy innych niespodzianek.

Na koniec przypomnijmy, że Super Mario Bros. Wonder debiutuje dzisiaj – 20 października 2023 roku – wyłącznie na konsolach Nintendo Switch. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Platformówka jak marzenie – recenzja Super Mario Bros. Wonder.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!