Dzięki tej aplikacji ikony na Waszym pulpicie będą się bić

DK
2022/09/17 10:20

Nikogo nie powinno dziwić, że na karcie The Icon Battles na Steamie widnieje kategoria “przemoc”.

Steam jest pełen intrygujących gier, ale nie tylko – czasem można się tu też natknąć na ciekawe programy i aplikacje. Ostatnio na platformie Valve miała premierę The Icon Battles – czyli aplikacja, która pozwala ikonom na pulpicie użytkownika na pewną swobodę działania. Mówiąc pokrótce, ikonki zaczynają się tłuc. Niestety nie dysponujemy wideo z gameplayem – po internecie pływa jedynie trailer promujący aplikację. Załączamy go na dole niniejszej wiadomości.

Dzięki tej aplikacji ikony na Waszym pulpicie będą się bić

Dzięki The Icon Battles mamy na pulpicie "ekscytujące niekończące się bitwy". Co ciekawe, w opisie tytułu czytamy, że "ikona może przestać walczyć, jeśli jest zbyt zraniona". Po prostu jak każdy wojownik potrzebuje odpoczynku i wytchnienia – ale po pewnym czasie znowu dołącza do pojedynku.

The Icon Battles – wojna ikon za 22 złote

Za stworzenie tegoż cuda odpowiada studio Yenot Software. Na Steamie widnieje cena produktu – kosztuje on 21,99 złotych. Oczywiście twórcy zapewniają, że ich program nie czyta zawartości plików dostępnych na pulpicie – po prostu pobiera obrazy ikon i nazwy plików i wyświetla je w odrębnym oknie. Poza tym istnieje możliwość odpalenia The Icon Battles jako wygaszacza ekranu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!