Dying Light 2 – wiemy, ile zajmie ukończenie głównego wątku fabularnego

Mikołaj Ciesielski
2022/01/11 13:55

Techland postanowił uspokoić graczy, których przeraziły niedawne informacje na temat długości rozgrywki.

Dying Light 2 – wiemy, ile zajmie ukończenie głównego wątku fabularnego

W zeszłym tygodniu Techland za pośrednictwem Twittera poinformował, że ukończenie Dying Light 2 na 100% zajmie graczom około 500 godzin. Informacja ta przeraziła wielu użytkowników, choć Techland szybko podkreślił, że fabułę oraz wszystkie misje poboczne zaliczymy w 70-80 godzin. Ile jednak czasu potrzeba na ukończenie samego wątku fabularnego? Okazuje się, że na zapoznanie się z historią Aidena Caldwella będzie trzeba przeznaczyć około 20 godzin.

Chcieliśmy wyjaśnić naszą niedawną informację na temat liczby godzin potrzebnych do ukończenia gry. Dying Light 2: Stay Human jest przeznaczony dla graczy o różnych stylach rozgrywki i preferencjach, by mogli odkrywać świat według własnego uznania” – czytamy we wpisie na oficjalnym profilu gry na Twitterze.

Warto również wspomnieć, że w najbliższy czwartek, 13 stycznia, o 21:00 czasu polskiego rozpocznie się ostatni odcinek z serii Dying 2 Know, za którego sprawą poznamy nowe informacje na temat Dying Light 2. Wielce prawdopodobne, że w trakcie transmisji zobaczymy również zapowiedziany jakiś czas temu gameplay z wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Na koniec przypomnijmy, że Dying Light 2: Stay Human zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch (Cloud). Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 4 lutego 2022 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z naszymi wrażeniami z zamkniętego pokazu gry: Graliśmy w Dying Light 2: Stay Human – więcej, mocniej, głównie pałą.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!