Drugi sezon Wednesday z istotnymi zmianami. Krytykowany wątek nie będzie kontynuowany

Radosław Krajewski
2023/06/08 14:30
1
2

Gwiazda serialu Netflixa zapowiada nacisku na elementy horrorowe.

Jenna Ortega nie będzie już tylko gwiazdą Wednesday, ale również producentką serialu. Gwiazda produkcji Netflixa odpowiadała za niektóre zmiany w pierwotnym scenariuszu pierwszej serii, przeciwstawiając się twórcom. Teraz aktorka nie będzie musiała ryzykować swojej kariery i sama będzie mogła zgłosić swoje scenariuszowe uwagi, bez potrzeby improwizowania na planie. Ortega w rozmowie z Elle Fanning w ramach cyklu Actors on Actors portalu Variety, ujawniła kilka szczegółów dotyczących drugiego sezonu Wednesday. Fani mogą spodziewać się jeszcze więcej mroku i ucięcia pewnego krytykowanego wątku.

Drugi sezon Wednesday z istotnymi zmianami. Krytykowany wątek nie będzie kontynuowany

Wednesday będzie mroczniejsza w drugim sezonie

Funkcja producentki pozwoliła wywalczyć Jennie Ortedze kilka istotnych zmian w drugim sezonie. Aktorka przyznała, że wątek romantyczny z udziałem jej bohaterki zostanie całkowicie porzucony. Tym samym miłosny trójkąt Wednesday Addams nie będzie kontynuowany. Zamiast tego widzowie powinni przygotować się na postawienie nacisku na więcej horrorowych elementów.

Wciąż podejmujemy różne decyzje, ale zdecydowaliśmy, że chcemy bardziej pochylić się nad horrorem. Porzucamy wszelkie romantyczne wątki, co jest naprawdę świetne. Staniemy się odważniejsi, bardziej mroczni.

GramTV przedstawia:

Prace na planie drugiego sezonu Wednesday jeszcze się nie rozpoczęły. Netflix na razie nie wyznaczył daty premiery nowych odcinków.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
08/06/2023 16:36

Czyli mniej netflixa więcej wednesday. Oby!