Drugi sezon Twisted Metal potwierdzony. Anthony Mackie powróci do swoje roli serialu na podstawie gry z PlayStation

Krzysztof Żołyński
2023/12/08 12:10
1
0

Czwartkowa ceremonia The Game Awards stała się pretekstem co zapowiedzenia drugiego sezonu serialu Twisted Metal.

W trakcie ceremonii wręczenia nagród The Game Awards, gwiazda i producent wykonawczy serialu Twisted Metal, Anthony Mackie ogłosił, że powstanie drugi sezon tego serialu. Komediowy serial akcji oparty na grze wideo z konsoli PlayStation przypadł do gustu widzom i najwyraźniej zarobił wystarczająco dużo, żeby zasłużyć na ciąg dalszy.

Drugi sezon Twisted Metal potwierdzony. Anthony Mackie powróci do swoje roli serialu na podstawie gry z PlayStation

Muszę podziękować naszym niesamowitym fanom — przeczytałem każdy komentarz i byłem pod ogromnym wrażeniem ich miłości, wsparcia i wściekłego entuzjazmu. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że możemy kontynuować historię Johna Doe, Quieta i Sweet Tootha. Jestem podekscytowany możliwością powrotu w trasę z naszą gwiazdorską obsadą i ekipą.

Akcja Twisted Metal rozgrywa się 20 lat po katastrofie, która podzieliła Stany Zjednoczone na kilka miast objętych stanem wojennym oraz obszary zewnętrzne, które są siedliskiem anarchii. Mackie wciela się w rolę Johna Doe, kierowcy który otrzymała zadanie przewiezienia paczki do New San Francisco. Oczywiście jego zadanie wcale nie jest łatwe, a w czasie podróży napotyka liczne przeszkody i kłopoty.

Twisted Metal – powstanie drugi sezon lubianego serialu

Serial bardzo szybko stał się przebojem. Już w pierwszym tygodniu po premierze, zajmował miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych filmów.

GramTV przedstawia:

Poza wspomnianą gwiazdą filmu, w obsadzie znaleźli się również: Stephanie Beatriz, Joe Seanoa i Will Arnett, Thomas Haden Church. Przez ekran przewinęło się również sporo gości, a byli to: Neve Campbell, Richard Cabral, Mike Mitchell, Tahj Vaughans, Lou Beatty Jr., Chloe Fineman i Jason Mantzoukas.

W tej chwili pewne jest jedynie, że drugi sezon został zamówiony, a więc nie wiadomo czy jest już gotowy scenariusz, a także kiedy ruszą zdjęcia.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
08/12/2023 12:57

Przyznaje serial jest całkiem udany.