Dragon’s Dogma 2 otrzyma dziś datę premiery. Reżyser potwierdza ostatnie plotki

Mikołaj Ciesielski
2023/11/28 08:00
0
0

Japońska firma podzieli się dziś nowymi informacjami i materiałami ze swojej produkcji.

Dzisiaj – 28 listopada – odbędzie się Dragon’s Dogma 2 Showcase 2023. Pokaz zapowiedziano nieco ponad tydzień temu, ale jeszcze tego samego dnia nadchodząca produkcja Capcomu pojawiła się w bazie danych PEGI, gdzie ujawniono dokładną datę premiery nowego action-RPG. Cała sytuacja nie doczekała się jednak komentarza ze strony wydawcy. Milczenie przerwał Hideaki Itsuno – reżyser gry – który podzielił się świetną wiadomością dla graczy czekających na Dragon’s Dogma 2.

Dragon’s Dogma 2 otrzyma dziś datę premiery. Reżyser potwierdza ostatnie plotki

Dragon’s Dogma 2 z datą premiery na Dragon’s Dogma 2 Showcase 2023. Capcom potwierdza świetnie wieści

Hideaki Itsuno we wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) zapowiedział, że w trakcie Dragon’s Dogma 2 Showcase 2023 twórcy „oficjalnie” ogłoszą datę premiery Dragon’s Dogma 2. Użyty przez reżysera cudzysłów dość jasno wskazuje, że ujawniony przez PEGI termin nie był przypadkowy i nowe action-RPG rzeczywiście zadebiutuje na rynku 22 marca 2024 roku.

Jak wspomnieliśmy wyżej, Dragon’s Dogma 2 Showcase 2023 rozpocznie się dzisiaj – 28 listopada – o 22:00 czasu polskiego. Całość będzie można natomiast śledzić m.in. na kanale CapcomUSA na YouTube. Zgodnie z zapowiedziami w prezentacji udział weźmie nie tylko Hideaki Itsuno, ale także Yoshiaki Hirabayashi, czyli producent Dragon’s Dogma 2.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Dragon’s Dogma 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z 9-minutowym gameplayem z nowego action-RPG firmy Capcom, który zaprezentowano na targach Tokyo Game Show 2023.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!