Dragon Age: The Veilguard z nowym teaserem. BioWare pokazuje ujęcia z rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2024/06/11 09:00
0
0

Deweloperzy podgrzewają atmosferę przed dzisiejszą prezentacją.

Na Xbox Games Showcase 2024 mieliśmy okazję zobaczyć oficjalny zwiastun Dragon Age: The Veilguard. Wspomniany materiał ujawnił również, kiedy możemy spodziewać się premiery nowej odsłony serii Dragon Age. Okazuje się jednak, że nie koniec wartych uwagi informacji na temat nadchodzącej produkcji BioWare. Deweloperzy postanowili bowiem podgrzać nieco atmosferę przed dzisiejszą prezentacją i opublikowali krótki teaser z fragmentami rozgrywki.

Dragon Age: The Veilguard
Dragon Age: The Veilguard

Dragon Age: The Veilguard na pierwszych fragmentach rozgrywki. BioWare podgrzewa atmosferę przed prezentacją

Na oficjalnym profilu Dragon Age na portalu społecznościowym X opublikowano wczoraj nieco ponad 20-sekundowe wideo. Udostępnione przez BioWare wideo pozwala rzucić okiem na „oszałamiające” i „obskurne” miasto Minratus, czyli stolicę Imperium Tevinter, do którego docierają Rook oraz Varrik. Wspomniane ujęcie pochodzi z zapowiedzianej kilka dni temu prezentacji.

Pierwszy pokaz rozgrywki z Dragon Age: The Veilguard odbędzie się już dzisiaj – 11 czerwca 2024 roku – o 17:00 czasu polskiego. Zgodnie z zapowiedziami BioWare przygotowało 15-minutowy gameplay ze wspomnianej produkcji. Całość będzie można zobaczyć na oficjalnym kanale serii Dragon Age na YouTube.

Thedas potrzebuje nowego przywódcy, którego nadejścia się nie spodziewa. Stwórz dzielną drużynę, która rzuci wyzwanie narastającej nawałnicy. Przygotuj się na przyjaźnie, dramaty i romanse podczas prób przekształcenia grupy wyjątkowych indywidualności w zgrany zespół. Przejmij inicjatywę i stań się promykiem nadziei w najmroczniejszych chwilach tego świata – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Dragon Age: The Veilguard powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Nowa odsłona popularnej serii od BioWare ma zadebiutować na wymienionych platformach jesienią 2024 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak obecnie znana.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!