Dragon Age: Dreadwolf zadebiutuje najwcześniej za rok. Informacje z raportu EA

Mikołaj Ciesielski
2023/05/10 09:55
1
0

Miłośnicy serii Dragon Age muszą uzbroić się w cierpliwość.

Pod koniec marca dowiedzieliśmy się, że Dragon Age: Dreadwolf znajduje się w fazie postprodukcji, a w rozwoju gry zespół wspiera Mark Darrah. Okazuje się jednak, że na premierę nowej odsłony serii Dragon Age będzie trzeba jeszcze nieco poczekać. Electronic Arts opublikowało bowiem nowy raport finansowy, z którego potwierdza, że wspomniany tytuł nie ukaże się na rynku w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Dragon Age: Dreadwolf zadebiutuje najwcześniej za rok. Informacje z raportu EA

Premiera Dragon Age: Dreadwolf nie odbędzie się w bieżącym roku fiskalnym

W opublikowanym dokumencie Electronic Arts wymieniło listę tytułów, które zadebiutowały lub dopiero zadebiutują w bieżącym roku fiskalnym, który kończy się 31 marca 2024 roku. Amerykańska firma w najbliższych miesiącach zamierza dostarczyć na rynek takie tytuły jak Super Mega Baseball 4, F1 23, The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth, Immortals of Aveum oraz EA Sports FC, czyli następcę serii FIFA.

GramTV przedstawia:

W zestawieniu zabrakło wspomnianego Dragon Age: Dreadwolf, a to oznacza, że kolejna odsłona popularnej serii trafi do sprzedaży najwcześniej w kwietniu 2024 roku. Miłośnikom marki Dragon Age nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać nowych informacji oraz materiałów związanych ze wspomnianą produkcją.

Na koniec przypomnijmy, że Dragon Age: Dreadwolf powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy jednak daty premiery gry. Warto natomiast wspomnieć, że pod koniec stycznia ze studia BioWare po 19 latach odszedł Mac Walters, czyli kierownik produkcji nadchodzącej odsłony serii Dragon Age.

Komentarze
1
Silverburg
Gramowicz
10/05/2023 11:19

Coś czuję, że będzie, jak z Duke Nukem Forever. Niby wszyscy na to czekali, a jak wyszło, to gra okazała się kijowa.