Doktor Strange 3 czy Avengers 5? Benedict Cumberbatch wraca do roli w MCU

Radosław Krajewski
2023/07/05 11:40
1
0

Aktor zapowiedział powrót na plan nowej produkcji Marvela w przyszłym roku.

Marvel wciąż oficjalnie nie ogłosił trzeciej części Doktora Strange’a, chociaż od jakiegoś czasu w sieci krąży plotka, że film miałby zadebiutować w kinie przed premierą Avengers: The Kang Dynasty. Oznaczałoby to, że prace nad filmem musiałyby ruszyć już w przyszłym roku, aby zdążyć na premierę na końcówkę 2025 roku lub na pierwsze miesiące 2026 roku. I rzeczywiście coś w tym może być, gdyż Benedict Cumberbatch w rozmowie z Alanem Howardem ujawnił, że wróci na plan jako Doktor Strange już w przyszłym roku.

Doktor Strange 3 czy Avengers 5? Benedict Cumberbatch wraca do roli w MCU

Benedict Cumberbatch wróci w przyszłym roku na plan nowej produkcji Marvela jako Doktor Strange

Aktor nie ujawnił żadnych szczegółów, więc możemy jedynie spekulować, czy Cumberbatch wcieli się w superbohatera w swoim trzecim solowym filmie, czy też jako jedna z najważniejszych postaci dla uniwersum, otrzyma niewielką rolę w innej produkcji z MCU. Niewykluczone, że aktora zobaczymy więc w filmie Blade, Fantastycznej Czwórce lub Avengers: The Kang Dynasty. Premiera piątej części Avengersów została opóźniona o rok, więc prace na planie produkcji mogłyby ruszyć w drugiej połowie 2024 roku, aby zdążyć ze wszelkimi pracami na kinowy debiut filmu wyznaczony na maj 2026 roku.

GramTV przedstawia:

Inną opcją jest pojawienie się Benedicta Cumberbatcha w jednym z seriali Marvela. Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że Doktor Strange otrzyma serialowy spin-off, w którym superbohater mógłby się pojawić. Na tę chwilę mamy jedynie pewność, że Doktor Strange z pewnością powróci w jednym z przyszłych projektów Marvela.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
05/07/2023 12:45

Z perspektywy czasu myślę sobie, że naprawdę byłem zaintrygowany Strange 2. Kiedy jeszcze nie było tylu przesłanek jaką katastrofą będzie faza 4, perspektywa "mroczniejszego filmu Marvela w stylu gothic horror" wydawała się ciekawa.

Niestety dostaliśmy potworka który z jednej strony kontynuuje proces zniszczenia jednej postaci rozpoczęty w jej serialu (Scarlet Witch) zmieniając ja w egoistyczna wariatkę i morderczynię, a drugiej odsuwa na bok głównego bohateraa na rzecz nowo wprowadzonej smarkuli, której nikt nie chce oglądać bo ma charyzmę motyki...