Do Grounded zmierza pokaźna aktualizacja. Gracze dostaną lubiany tryb

Patrycja Pietrowska
2024/03/26 08:35
0
0

Obsidian Entertainment zapowiada ostatnią dużą aktualizację do Grounded.

Jak dowiedzieliśmy się pod koniec lutego bieżącego roku, Grounded zmierza na konsole PlayStation i Nintendo Switch. To jednak nie wszystko, co przygotowali twórcy dla graczy. Tytuł doczeka się bowiem ostatniej dużej aktualizacji o nazwie Fully Yoked.

Do Grounded zmierza pokaźna aktualizacja. Gracze dostaną lubiany tryb

Grounded – aktualizacja Fully Yoked trafi w ręce graczy już w kwietniu

Grounded to kolejny hit z Xboxa, który trafi w tym roku na kolejne platformy. Wraz z premierą produkcji na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch, czyli 16 kwietnia 2024 roku, w ręce graczy powędruje również ostatnia duża aktualizacja Fully Yoked. Jak się okazuje, na graczy czeka sporo ciekawych nowości.
Wśród najważniejszych zmian można wymienić między innymi wprowadzenie do Grounded trybu Nowa Gra+. Ponadto pojawią się nowe warianty broni, mutacje, osiągnięcia czy możliwość ulepszenia sprzętu powyżej poziomu 9. Dodatkowo warto wspomnieć, że gracze mogą już składać pre-ordery na fizyczne wydanie Grounded na Xboxy, PlayStation i Nintendo Switch.
Na koniec przypominamy, że Grounded zadebiutowało w 2022 roku. Do tej pory gra była dostępna wyłącznie na komputerach osobistych i konsolach Microsoftu. Od 16 kwietnia trafi jednak również na PlayStation 4 i 5 oraz Nintendo Switch.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!