Do Everspace 2 nadciąga wielka aktualizacja. Gra przechodzi na Unreal Engine 5

Patrycja Pietrowska
2024/04/19 14:40
1
0

Tytuł urozmaici masa nowości i ulepszona grafika.

W kwietniu ubiegłego roku na rynku zadebiutowało w pełnej wersji Everspace 2. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy, uzyskując między innymi na platformie Steam 88% pozytywnych ocen (z ponad 8700 opinii). Tymczasem do gry zmierza pokaźnych rozmiarów aktualizacja, która wprowadzi masę nowości i przeniesie tytuł na Unreal Engine 5.

Do Everspace 2 nadciąga wielka aktualizacja. Gra przechodzi na Unreal Engine 5

Everspace 2 przechodzi na Unreal Engine 5. Nadciąga wielka aktualizacja

Już niebawem gracze Everspace 2 otrzymają wielką aktualizację, która przeniesie tytuł na Unreal Engine 5. Jak informują w komunikacie na platformie Steam twórcy, bezpłatny patch o nazwie Incursions trafi do gry 29 kwietnia 2024 roku. Poza migracją na silnik UE5, na zainteresowanych czeka masa nowości.

GramTV przedstawia:

Wśród nadchodzących atrakcji deweloperzy wymieniają między innymi nowe przedmioty legendarne, wydarzenia czy kosmetyczne moduły statków kosmicznych. Ulepszeń doczeka się tryb fotograficzny, ale także obsługa kontrolerów na PC i konsolach – gracze będą mogli przypisać funkcje przycisków. Dodatkowo produkcja doczeka się szeregu poprawek.

Na dole wiadomości znajduje się również zwiastun aktualizacji Incursions. Przypominamy, że Everspace 2 zadebiutowało w pełnej wersji 6 kwietnia 2023 roku. Gra jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
19/04/2024 17:55

Punkt pierwszy patch notes: -50% do wydajności ;)