Diuna z nowymi ujęciami na specjalnym materiale. Świetny plakat produkcji

Radosław Krajewski
2021/09/07 12:20

Po oficjalnej premierze Diuna doczekała się kilku nowych materiałów, w tym rewelacyjnego plakatu promującego film.

W ubiegły piątek podczas 78. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego odbywającego się w Wenecji swoją oficjalną premierę miała Diuna. Film zebrał świetne recenzje od krytyków, a reżyser Denis Villeneuve oraz obsada ruszyli w świat, aby promować swoje widowisko. W jednym z wywiadów Villeneuve wyznał, że przy pracach nad filmem mocno zainspirował się jedną ze scen z czwartej części Gwiezdnych wojen. O zbliżającej się dacie wejścia Diuny na ekrany kin w wielu krajach nie zapomina również Warner Bros., który wypuścił nową porcję materiałów z filmu.Diuna z nowymi ujęciami na specjalnym materiale. Świetny plakat produkcjiNiedawno mieliśmy okazję zobaczyć kilka krótkich zapowiedzi, które prezentowały głównych antagonistów serii, czyli ród Harkonnenów. Tym razem wytwórnia wypuściła prawie 5-minutowy materiał zza kulis, w którym wraz z reżyserem oraz kilkoma członkami obsady, w tym z Timothee Chalametem, Rebeką Ferguson, Zendayą oraz Oscarem Isaaciem omawiają ród Atrydów oraz ich przeciwników, wspomnianych Harkonnenów. Materiał opatrzony jest wieloma nowymi, niepublikowanymi wcześniej scenami pochodzącymi z filmu. Produkcję promuje również sieć kin Dolby Cinema, która wypuściła nowy, niezwykle klimatyczny plakat produkcji przedstawiający samotnego bohatera, który podróżuje po pustyni. Wszystkie nowe materiały zobaczycie poniżej.

Przypomnijmy, że Diuna opowiada o konflikcie dwóch potężnych rodów walczących o kontrolę nad najważniejszą we wszechświecie planetą – Arrakis. Znajdują się na niej złoża Przyprawy, cennego surowca, wytwarzanego przez ogromne pustynne czerwie. Pozyskuje się z niej substancje poszerzającą granice ludzkiej świadomości i odblokowuje korzystanie z wyjątkowych umiejętności umysłu. Wykorzystywana jest do przewidywania przyszłości i podróży międzygwiezdnych. Na tle konfliktu poznajemy historię Paula Atrydy, który jest kluczowym elementem programu eugenicznego,

Reżyserem Diuny jest Denis Villeneuve, twórca Sicario, Nowego początku i Blade Runnera 2049. W obsadzie są: Timothee Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya, Oscar Isaac, Josh Brolin, Javier Bardem i Stellan Skarsgard.

GramTV przedstawia:

W polskich kinach Diuna pojawi się dopiero 22 października, czyli w dzień amerykańskiej premiery.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!