Diuna 2 z nową datą premiery. Wyczekiwany film nie trafi do kin w 2023 roku

Mikołaj Ciesielski
2023/08/25 09:30
0
0

Warner Bros. wprowadza zmiany w harmonogramie ze względu na trwający strajk.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Diuna 2 będzie dłuższa od pierwszej części. Pod koniec czerwca mieliśmy natomiast okazję zobaczyć nowy zwiastun, w którym pokazano Imperatora i kolejnego Harkonnena. Wyczekiwana produkcja miała trafić do kin 3 listopada 2023 roku. Okazuje się jednak, że na wspomniany tytuł będzie trzeba poczekać kilka miesięcy dłużej. Warner Bros. zdecydowało się bowiem opóźnić premierę filmu Diuna 2.

Diuna 2 z nową datą premiery. Wyczekiwany film nie trafi do kin w 2023 roku

Diuna 2 nie zadebiutuje w kinach w 2023 roku. Warner Bros. podało nową datę premiery

Jak informuje Deadline, nową datę premiery filmu Diuna 2 wyznaczono na 15 marca 2024 roku. Opóźnienie jest więc dość spore, a decyzja Warner Bros. wynika z trwającego strajku aktorów i scenarzystów. Wytwórnia została zmuszona wprowadzić zmiany w harmonogramie, ponieważ ze względu na obecną sytuację gwiazdy występujące w drugiej części Diuny nie wzięłyby udziału w kampaniach promocyjnych produkcji.

GramTV przedstawia:

Warner Bros. najwyraźniej nie zamierza opóźniać swoich grudniowych premier. Deadline informuje, że Wonka (15.12), Aquaman i Zaginione Królestwo (20.12) oraz Kolor purpury (25.12) trafią do kin w planowanych terminach, nawet w przypadku kontynuacji strajku aktorów i scenarzystów.

Na koniec przypomnijmy, że reżyserem filmu Diuna 2 jest Denis Villeneuve. W obsadzie znaleźli się: Timothee Chalamet, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Charlotte Rampling, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Javier Bardem, Zendaya, Florence Pugh, Austin Butler, Christopher Walken, Léa Seydoux, Souheila Yacoub, oraz Tim Blake Nelson.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!