Diuna 2 dłuższa od pierwszej części. Jaki czas trwania?

Radosław Krajewski
2023/08/14 10:30
0
0

Druga część Diuny nie pobije tegorocznego rekordu najdłuższego metrażu.

Warner Bros. wciąż nie podjął ostatecznej decyzji dotyczącej premiery Diuny: Część druga. Z powodu strajku aktorów istnieje ryzyko, że wytwórnia będzie chciała przedłożyć debiut filmu na okres, w którym gwiazdy widowiska będą mogły wziąć udział w promocji. Niestety końca strajku wciąż nie widać, ale liczne sygnały wskazują, że mimo to studio będzie chciało utrzymać tegoroczną datę premiery. Film wciąż jeszcze nie jest gotowy i Denis Villeneuve pracuje nad ostateczną wersją filmu. Teraz podano, że Diuna 2 może być filmem trochę dłuższym od pierwszej części.

Diuna 2 dłuższa od pierwszej części. Jaki czas trwania?

Diuna 2 – film nie będzie trwał trzech godzin

Według najnowszych doniesień obecny montaż Diuny: Części drugiej trwa 2 godziny i 45 minut. Bez napisów końcowych to 2 godziny i 37 minut. Autor wycieku zaznacza jednak, że nie jest to ostateczna wersja, która trafi do kin. Z tego względu warto potraktować to jedynie jako ciekawostkę i wskazówkę, że wersja kinowa Diuny 2 raczej nie powinna trwać trzech godzin.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

W obsadzie filmu znaleźli się: Timothee Chalamet, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Charlotte Rampling, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Javier Bardem, Zendaya, Florence Pugh, Austin Butler, Christopher Walken, Léa Seydoux, Souheila Yacoub, oraz Tim Blake Nelson.

Przypomnijmy, że Diuna 2 zadebiutuje w kinach 3 listopada.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!