Diuna 2 na nowym zwiastunie. Wreszcie pokazano Imperatora i kolejnego Harkonnena

Radosław Krajewski
2023/06/29 18:31
3
1

Zapowiada się epicko.

Warner Bros. niespodziewanie udostępnił w sieci nowy zwiastun Diuny: Część druga. Bez żadnych większych zapowiedzi kolejną zapowiedź filmu możemy już oglądać. A jest na co patrzeć, gdyż studio nareszcie zaprezentowało Imperatora Szaddama IV Corrino, w którego wciela się Christopher Walken. Otrzymaliśmy także nowe ujęcia na Feyda-Rautha Harkonnena, którego gra gwiazda Elvisa, Austin Butler. Zwiastun wypełniony jest scenami, które nie zostały wcześniej pokazane, więc zobaczymy wiele ikonicznych momentów znanych z książek, w tym walkę na arenie, czy wielką finałową bitwę między Fremenami a Harkonnenami. Zwiastun Diuny: Część druga zobaczycie poniżej.

Diuna 2 na nowym zwiastunie. Wreszcie pokazano Imperatora i kolejnego Harkonnena

Diuna: Część druga ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

GramTV przedstawia:

W obsadzie filmu znaleźli się: Timothee Chalamet, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Charlotte Rampling, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Javier Bardem, Zendaya, Florence Pugh, Austin Butler, Christopher Walken, Léa Seydoux, Souheila Yacoub, oraz Tim Blake Nelson.

Przypomnijmy, że Diuna 2 zadebiutuje w kinach 3 listopada.

Diuna: Część druga – nowy zwiastun

Komentarze
3
koNraDM4
Gramowicz
30/06/2023 17:14

Czekam z niecierpliwością. Dawno nie oglądałem dobrego kina SF które wciągnęłoby mnie równie mocno widokami co fabułą, a ostatnie lata to albo widoki albo fabuła - długie (dla niektórych nieco przeciągane) sceny ukazujące krajobraz, jeszcze dłuższe sceny rozmów kiedy jest spokojnie, a także bardziej pocięte sceny akcji przypadły mi do gustu i nie mogę się doczekać więcej.

Spar1988
Gramowicz
29/06/2023 22:47

Pamiętam jak dobre parę lat temu w bibliotece pani poleciła mi Diune ( szukałem czegoś SF) znikała strona za stroną, myślałem jaki byłby to zajebisty film, no ale przecież była już stara ekranizacja to nie zrobią nowe, jak ja się cieszę że tak strasznie się myliłem. To jest ekranizacja na podstawie książki i wyszło naprawdę git, nie to co nasz wiedźmin z lewackiego loża geyflixa.  

dariuszp
Gramowicz
29/06/2023 19:18

Nie mogę się doczekać jazdy na czerwiu :-)