Disney+ prezentuje swoje oczekiwane premiery na 2023 rok

Radosław Krajewski
2023/02/06 12:30
1
0

Platforma podzieliła się krótkimi urywkami z nadchodzących seriali z uniwersum Marvela i Gwiezdnych wojen.

Rok dla Disney+ dopiero się rozpoczyna. Już 1 marca na platformie zadebiutuje trzeci sezon Mandalorianina, a będzie to dopiero wstęp do bogatej oferty serwisu w kolejnych miesiącach. Disney+ z tego powodu zaprezentował krótki spot, w którym przedstawili kilka tytułów, które zmierzają na platformę w tym roku. Nie brakuje nowego serialu z Marvela, czy kolejnego aktorskiego remake’u klasycznej animacji Disneya.

Disney+ prezentuje swoje oczekiwane premiery na 2023 rok

Disney+ promuje swoje nadchodzące filmy i seriale

W trzydziestosekundowej zapowiedzi oferty zestawu Disney+ i Hulu w Ameryce możemy zobaczyć nowe ujęcia na drugi sezon Lokiego, Tajnej Inwazji od Marvela, trzeciego sezonu Mandalorianina, a także film Peter Pan & Wendy oraz seriali od Hulu, w tym Tiny Beautiful Things, trzeciego sezonu Wielkiej, Great Expectations i Boston Strangler. Cały klip zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Przypominamy również o pełnej ofercie Disney+ na luty. Już od kilku dni subskrybenci platformy mogą obejrzeć Czarną Panterę: Wakanda w moim sercu.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Esyjent
Gramowicz
06/02/2023 13:08

Łeno-kurna! Tyle Hitów do ogarnięcia i mam tylko rok na to? Nie dam rady. Kasuję Netflixa ponieważ nie będę miał czasu na niego.