Disney+ otrzyma kolejną filmową nowość. Błyskawiczna premiera prosto z kin

Radosław Krajewski
2024/04/18 12:05
0
0

Produkcja miała swoją premierę w lutym, a jeszcze w kwietniu dostępna będzie w ramach abonamentu Disney+.

Platforma Disneya przyszykowała dla swoich użytkowników niespodziankę jeszcze w kwietniu. Już w przyszłą środę, czyli 24 kwietnia, na Disney+ ma zadebiutować film Dobrzy nieznajomi. Produkcja trafiła do polskich kin 9 lutego, a po półtora miesiąca będzie dostępny w bibliotece serwisu streamingowego.

Disney+ otrzyma kolejną filmową nowość. Błyskawiczna premiera prosto z kin

Dobrzy nieznajomi – jeszcze w kwietniu na Disney+

Dobrzy nieznajomi mieli swoją oficjalną światową premierę na Festiwalu Filmowym w Telluride w sierpniu ubiegłego roku. Dopiero na początku 2024 roku film trafił do szerokiej dystrybucji na całym świecie, w tym również w Polsce.

Wczytywanie ramki mediów.

Produkcja została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez krytyków. Na Rotten Tomatoes film może pochwalić się aż 96% pozytywnych recenzji, a średnia ocena wynosi 8,8/10. Dobrzy nieznajomi otrzymali łącznie 48 nominacji, w tym Andrew Scott za główną rolę w dramacie na Złotych Globach, czy za najlepszy film brytyjski na Baftach.

GramTV przedstawia:

Film opowiada historię pewnego spotkania Adama z tajemniczym sąsiadem Harrym, którzy są mieszkańcami opustoszałego londyńskiego bloku. Wraz z rozwojem ich relacji Adama coraz częściej nawiedzają wspomnienia z przeszłości. W pewnym momencie mężczyzna postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka. Gdy trafi do swojego domu z dzieciństwa, odnajduje swoich rodziców takimi, jakimi ich zapamiętał z dnia ich śmierci przed trzydziestu laty.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!