Premierowy zwiastun Disco Elysium: The Final Cut. Gra debiutuje na PS4 i PS5

Mikołaj Ciesielski
2021/03/30 20:00

Rozszerzona wersja RPG-a studia ZA/UM jest także dostępna na komputerach osobistych.

Premierowy zwiastun Disco Elysium: The Final Cut. Gra debiutuje na PS4 i PS5

Zgodnie z zapowiedziami Disco Elysium: The Final Cut debiutuje dziś na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5, a także na komputerach osobistych. Deweloperzy ze studia ZA/UM postanowili uczcić premierę rozszerzonej wersji swojego RPG-a za sprawą okolicznościowego zwiastuna. Materiał znajdziecie na dole tej wiadomości.

Disco Elysium: The Final Cut wprowadza nowe misje związane ze światopoglądem politycznym, nowe postacie, a także pełny dubbing. Ponadto posiadacze PlayStation 5 mogą liczyć na zabawę w 4K i 60 klatkach na sekundę. Twórcy postarali się także, aby sterowanie na konsolach było wygodne i intuicyjne.

Przypomnijmy, że użytkownicy komputerów osobistych, którzy kupili oryginalną wersję gry, otrzymają dostęp do rozszerzonej wersji za sprawą aktualizacji. Pozostali posiadacze PC-tów mogą obecnie skorzystać z premierowej promocji, która pozwala nabyć Disco Elysium: The Final Cut za jedyne 114,39 zł.

Natomiast posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5 z aktywną subskrypcją PlayStation Plus mogą w najbliższych dniach kupić rozszerzoną wersję produkcji studia ZA/UM z 20-procentową zniżką.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!