Diablo IV ze skórką dla konia i platyną… w cenie gry. Blizzard zaoferował drogi zestaw

Radosław Krajewski
2023/11/08 15:00
2
0

W sklepie Diablo IV pojawiła się nowa skórka, której cena może zniechęcić wielu graczy do zakupu.

Do Diablo IV zmierza pierwszy dodatek zatytułowany Vessel of Hatred, który zadebiutuje w przyszłym roku. Na BlizzCon 2023 studio przedstawiło nowe szczegóły rozszerzenia oraz nadchodzącego aktualizacji do głównej gry. Jak na razie nie znamy ceny dodatku, ale możliwe, że będzie kosztował mniej, niż najnowszy pakiet Osąd Ojca, który właśnie trafił do sklepu gry.

Diablo IV ze skórką dla konia i platyną… w cenie gry. Blizzard zaoferował drogi zestaw

Diablo IV – zestaw skórki dla konia i platyny za niecałe 280 zł

W pakiecie otrzymujemy 7800 sztuk platyny, za które można kupić najróżniejsze przedmioty kosmetyczny, a także wykorzystać do odblokowania dostępu do karnetu bojowego i pominięć kilku jego rang. Największą atrakcją jest jednak Dar Niebios, nowa skórka dla konia, która prezentuje się niezwykle okazale. Podobnie jak cena i za pakiet trzeba zapłacić 64,99 dolarów, czyli niecałe 280 zł.

GramTV przedstawia:

Jest to obecnie najdroższy dostępny pakiet w Diablo IV. Za pojedyncze skórki zapłacimy maksymalnie 2800 sztuk platyny, a więc 24,99 dolarów (około 105 zł). Jednak w Osądzie Ojca otrzymujemy również 7800 sztuk platyny, które przy normalnym zakupie kosztowałyby niecałe 72 dolary, a więc o wiele więcej niż wynosi cena pakietu.

Gracze sami muszą podjąć decyzję, czy chcą kupić pakiet za cenę gry. Obecnie Diablo IV na konsole można nabyć w niektóych sklepach za mniej niż 300 zł.

Diablo IV – zestaw skórki dla konia i platyny za niecałe 280 zł, Diablo IV ze skórką dla konia i platyną… w cenie gry. Blizzard zaoferował drogi zestaw
Komentarze
2
FromSky
Gramowicz
08/11/2023 19:06

Pięknie uczcili 17 rocznicę pojawienia sie pierwszego DLC, też był to koń a zasadzie zbroja dla konia w TES:Oblivion

Endrevius
Gramowicz
08/11/2023 18:53

Chcieli tym  samym uczcić pierwsze, wiekopomne, płatne DLC, które na zawsze odmieniło branże gier ;]