Wielka aktualizacja do Diablo Immortal już dostępna. Zobacz zwiastun rozgrywki

Maria Wawrzyniak
2022/09/28 23:30

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, aktualizacja pod tytułem Forgotten Nightmares do gry Diablo Immortal jest już dostępna.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o aktualizacji pod tytułem Forgotten Nightmares do gry Diablo Immortal. Zgodnie z ówczesnymi zapowiedziami, patch został udostępniony wczoraj; Zapomniane Koszmary pozwalają graczom zmierzyć się z prawdziwą grozą. Nowości, które wprowadza aktualizacja, zostały zaprezentowane na zwiastunie rozgrywki, który możecie oczywiście obejrzeć poniżej.

Diablo Immortal: Forgotten Nightmares już dostępne

Jak już wspominaliśmy w poprzedniej wiadomości, w ramach aktualizacji społeczność może sprawdzić swoje umiejętności w nowym lochu – Klasztorze Ciszy – czyli lokacji przeznaczonej dla grupy liczącej od 2 do 4 graczy na 60. lub wyższym poziomie doświadczenia. Przyjdzie nam tam zmierzyć się z ograniczeniem widoczności przez czarną mgłę oraz większą mocą demonów. Na samym końcu czeka nas walka ze Starożytnym Koszmarem. Dalej mamy Zamek Cyrangar, czyli nową bazę gracza, który zastąpi dotychczasową lokację, czyli Obóz Bandy. Zamek wprowadzi dwa tryby rozgrywki: Oczyszczanie Głębin oraz Obrona Cyrangaru. To oczywiście nie wszystko – więcej informacji tutaj.

Diablo Immortal zadebiutowało na rynku 2 czerwca bieżącego roku na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. Produkcja jest także dostępna na komputerach osobistych w wersji beta.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!