Diablo Immortal to nie tylko pieniądze – tytuł przyciągnął sporo nowych graczy

Maria Wawrzyniak
2022/08/03 20:40

Sytuacja prezentuje się naprawdę ciekawie, ponieważ co drugi nowy gracz, którego przyciągnęło Diablo Immortal, nie znał w ogóle wcześniej Diablo.

Kilkadziesiąt minut temu informowaliśmy o nowym sprawozdaniu finansowym wydawcy Activision Blizzard. Możemy w nim znaleźć sporo informacji nie tylko na temat studia Blizzard Entertainment, ale również na temat gry Diablo Immortal. Okazuje się, że ponad połowa dotychczasowych kont w grze to zupełnie nowi klienci Blizzarda – co drugi gracz nie znał w ogóle wcześniej serii Diablo.

Diablo Immortal przyciąga mnóstwo nowych graczy

W skrócie: Diablo Immortal przyniosło wydawcy nie tylko ogromne przychody, ale również pokaźne grono nowych klientów – takich, którzy wcześniej nie mieli w ogóle do czynienia z serią Diablo oraz produkcjami studia Blizzard Entertainment. Warto też przypomnieć, że produkcja została już pobrana ponad 30 milionów razy, z czego aż 10 milionów przybyło w ciągu jednego tygodnia – więcej informacji znajdziecie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Ray
Gramowicz
03/08/2022 22:25

Jak ktoś nie słyszał o Diablo ... to w życiu nie będzie zainteresowany graniem w Diablo 2, 3 czy 4 na PC, bo najprawdopodobniej jest graczem wyłącznie mobilnym lub z braku lepszego określenia jest "normie", którego granie na high-endowym PC nie interesuje. Więc tyle z tego.